Sonos představuje 8palcové stropní reproduktory od Sonos a Sonance

stropní reproduktory Sonos SBS 8 Sonance cena

Sonos představuje 8palcové stropní reproduktory od Sonos a Sonance, které rozšiřují velmi úspěšnou řadu pasivních architektonických reproduktorů. Novinka nabízí instalačním technikům i zákazníkům další možnost, jak diskrétně zapustit ozvučení do stropu a získat tak silný, vyvážený a čistý zvuk. 

Optimalizovaný a výkonný zvuk ze stropu

Stropní reproduktor ve velikosti 8 palců navržený a vyladěný ve spolupráci se společností Sonance je vybaven na míru vyrobeným zvětšeným basovým reproduktorem a motorem s vysokým zdvihem pro hladké středy, ohromující hluboké basy až do 32 Hz a větší poslechovou plochu.

stropní reproduktory Sonos SBS 8 Sonance cena

Výškový reproduktor (30 mm) a nově optimalizovaný vlnovod zajišťují přirozeně znějící vokály a lepší vysokofrekvenční rozptyl pro široké a rovnoměrné pokrytí, které naplní zvukem celou místnost.

I když je 8palcový stropní reproduktor větší než ten 6palcový, krycí magnetická mřížka zůstává stejná, což zajišťuje, že oba modely lze bez problémů používat společně ve stejném prostoru. Ocelové mřížky jsou k dostání v bílé barvě, ale zákazníci si je podle potřeby mohou natřít tak, aby ladily s jejich interiérem.

 „Stropní reproduktor v nové 8palcové velikosti byl navržen v přímé reakci na potřeby našich instalačních techniků, kteří žádali větší výběr a flexibilitu,“ řekla Audra Kinsley, viceprezidentka a generální ředitelka Sonos Professional. „Tento nový přírůstek poskytuje výrazný zvukový profil a ohromující výkon. Spárováním reproduktorů Sonos Architectural se zesilovačem Sonos tak zákazníci získají výrazně lepší zážitek. Přidání 8palcového stropního reproduktoru poskytuje profesionálním instalačním technikům a zákazníkům svobodu a flexibilitu při výběru designu a zvuk, který dokonale zapadne do jejich prostoru.“

Ještě lepší ve spojení se Sonos Amp

V kombinaci se zesilovačem Sonos Amp poskytuje řada Sonos Architectural ostrý a čistý multiroom zvuk. Při spárování se zesilovačem Sonos nabízejí stropní nebo nástěnné reproduktory ještě více výhod, včetně ochrany před přebíjením zvuku. Další vlastní přizpůsobení a ladění zvuku pak zajistí plnější zvuk a vyváženou frekvenční odezvu.

stropní reproduktory Sonos SBS 8 Sonance cena

V kombinaci se Sonos Amp lze pak využít i ladění Trueplay™, které zohledňuje velikost, konstrukci a vybavení místnosti, ve které jsou reproduktory umístěny, a automaticky upravuje ekvalizér pro optimální zvuk.

 Stejně jako všechny reproduktory Sonos Architectural budou i tyto nové 8palcové stropní reproduktory spárované se zesilovačem Sonos těžit z ekosystému Sonos včetně snadno ovladatelné a přehledné aplikace, která funguje se všemi oblíbenými streamovacími službami, podporuje ovládání přes Apple AirPlay 2, stahuje pravidelné aktualizace softwaru a přináší možnost kdykoliv přidat další reproduktory a komponenty Sonos.

stropní reproduktory Sonos SBS 8 Sonance cena

Dostupnost a cena

Sonos 8″ stropní reproduktory od Sonos a Sonance budou k dostání na jaře 2024 za 26 990 Kč/pár.

Zdroj a foto: www.sonos.com

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.