Motorola uvádí na trh nový chytrý a levný telefon moto g04

levný telefon smartphone motorola moto g04 cena

Motorola představuje nový chytrý telefon moto g04, který uživatele potěší zajímavým designem s vodoodpudivým tělem, funkcemi fotoaparátu a zajímavou pořizovací cenou. 

Barvy a odolnost

Moto g04 je precizně vyroben z prvotřídních materiálů a pro pohodlí uživatelů obsahuje efektivní kryt fotoaparátu a boční čtečku otisků prstů. Nový moto g04 přichází v řadě zářivých barev – Concord Black, Sea Green, Satin Blue a Sunrise Orange.

Vodoodpudivý design navíc zajišťuje odolnost a ochranu proti polití nebo postříkání, takže je moto g04 skutečným společníkem pro každodenní dobrodružství.

Displej bez výřezu

Moto g04 má jasný 6,6palcový displej HD+ bez výřezu. Potěší jeho 90Hz obnovovací frekvenci pro plynulé posouvání a inteligentní nastavení obnovovací frekvence pro efektivní využití baterie. Ať už se díváte na obrazovku při jasném slunečním světle, nebo v noci v posteli, režim vysokého jasu a režim nočního světla zajistí optimální zážitek ze sledování. Dolby Atmos® přináší bohatý, vícerozměrný zvuk prostřednictvím reproduktoru nebo sluchátek.

 

levný telefon smartphone motorola moto g04 cena

Telefon moto g04 má 16 MPx fotoaparát se snímačem s umělou inteligencí. Automatická vylepšení poskytují snímky připravené pro sociální média a schopnost rychlého ostření zaručuje ostré a detailní fotografie. Chytré funkce, jako je HDR a režim Portrét, přinášejí do fotografování profesionální nádech, zatímco funkce retuše obličeje předního fotoaparátu vylepšuje selfie.

Výkon a paměť

Zažijte rychlý výkon díky funkci RAM Boost, která přemění úložiště na virtuální paměť RAM a přidává až 4 GB/8 GB virtuální paměti RAM (podle potřeby), což vede k rychlejšímu spouštění aplikací a plynulejšímu multitaskingu. Toto zařízení poháněné osmijádrovým procesorem nabízí bezproblémové zážitky – od videohovorů až po fotografování s umělou inteligencí. Moto g04 je zkonstruován pro konzistentně plynulý a svižný výkon při různých činnostech a představuje výkonnou jednotku ve světě cenově dostupných smartphonů.

Dostupnost a cena

Nový moto g04 bude dostupný s počáteční doporučenou cenou 2 999 Kč.

Zdroj a foto: Motorola

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.