Sonos představuje ultrapřenosný chytrý reproduktor Roam SL

bezdrátový reproduktor Sonos Roam SL

Společnost Sonos představuje Roam SL, který nabízí neuvěřitelný zvuk navzdory své velikosti, celodenní výdrž baterie, snadné nastavení a inovativní funkce zabalené do prémiového a odolného designu. S tímto lehkým, přenosným reproduktorem zažijete úžasný zvuk doma, venku i na cestách.

Výdrž baterie vám umožní dlouhý poslech hudby, rádia, audioknih, podcastů a dalšího obsahu ze všech vašich oblíbených služeb. Stejně jako Roam nabízí i levnější varianta Roam SL vzhledem ke své velikosti neuvěřitelný zvuk.

Nová funkce spořič baterie zajišťuje ještě delší výdrž baterie a díky své nižší ceně se reproduktor s absencí mikrofonu stává dostupnějším. Roam SL připojíte doma k Wi-Fi a jednoduše ovládáte prostřednictvím aplikace Sonos a Apple AirPlay 2. Když jste mimo dosah sítě, použijete Bluetooth.

Přidáním dalších reproduktorů Sonos si doma vytvoříte úžasný zvukový systém pro poslech ve více místnostech najednou, a všechny fungují společně přes Wi-Fi. 

Sonos Roam SL:

 • Promyšlená akustická architektura přináší bohatý, prokreslený zvuk s maximální čistotou, hloubkou a plností, kterou očekáváte od většího reproduktoru.
 • Streamujte ze všech svých oblíbených služeb doma na Wi-Fi a na cestách přes Bluetooth.
 • Užijte si až 10 hodin nepřetržitého přehrávání na jedno nabití a až 10denní výdrží baterie v režimu spánku. Pro ještě delší výdrž baterie aktivujte spořič baterie, aby se reproduktor úplně vypnul, když se nepoužívá.
 • Připojte se ke zbytku svého systému Sonos doma přes Wi-Fi a užívejte si zážitek
  z poslechu ve více místnostech s ostatními reproduktory Sonos a soundbary ve vaší domácnosti. Všechno funguje společně přes Wi-Fi a když jste na cestách, přepněte reproduktor na Bluetooth.
 • Reproduktor dovoluje stereo párování Roam SL s druhým Roam SL nebo Sonos Roam, když jste připojeni přes Wi-Fi.
 • Vodotěsný a nárazuvzdorný design má hodnocení IP67 a Roam SL může být ponořen do hloubky jednoho metru vody po dobu až 30 minut.
 • Díky trojúhelníkovému tvaru a kompaktním rozměrům se vejde do každé tašky nebo nejmenšího rohu místnosti.
 • Silikonová vystouplá tlačítka pomáhají zabránit náhodnému stisknutí na cestách.
 • Další výhodou je jeho variabilní umístění – vertikálně zabírá co nejméně místa a stabilní horizontální postavení oceníte na nerovném venkovním terénu.
 • Při nabíjení můžete Roam připojit buď k magnetické bezdrátové nabíječce značky Sonos, která se prodává samostatně, nebo k libovolné bezdrátové nabíječce Qi, nebo ho dobít pomocí kabelu USB-C, který je součástí balení.
 • Reproduktor Roam SL se prodává v barevných provedeních Shadow Black a Lunar White.

Dostupnost a cena

Sonos Roam SL bude dostupný od 15. března 2022 za 4 490 Kč.

Zdroj a foto: Sonos

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.