Western Digital uvedl na trh pevný disk WD Red Pro 20 TB pro NAS servery

pevný disk WD Red Pro 20 TB pro NAS

Společnost Western Digital uvádí na trh nejnovější pevný disk WD Red Pro 20 TB. Pevný disk využívá technologii CMR a je optimalizovaný pro nasazení do systémů NAS (až 24 pozic). Disk je navržený pro pracovní zatížení s vysokou intenzitou v nepřetržitém (24/7) provozu. 

Nový disk WD Red Pro 20 TB s technologií OptiNAND™ pomáhá středním a větším firmám ukládat, sdílet a chránit rychle rostoucí objemy dat, která jsou generována zejména obrazovým záznamem ve vysokém rozlišení, 3D zobrazováním a modelací a animací nebo při zobrazování CT/MRI a při dalších pracovních úkolech, zejména v oblasti vědy nebo zdravotnictví.

WD již nabízí 20TB modely s OptiNAND  – Gold (WD201KRYZ) a Ultrastar DC HC560 (WUH722020ALE6L1 a WUH722020ALE6L4), určené pro velká datová centra.. Nový WD Red Pro 20 TB je určen především pro NAS servery.

Reklama/Advertisement

WD Red Pro 20 TB bude k dostání v internetovém obchodě Western Digital online store a průběžně i u dalších vybraných prodejců a resellerů. Doporučená koncová cena je 21 397 Kč.

Zdroj a foto: WD

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

Reklama/Advertisement