Sonos přepracoval svou aplikaci pro lepší a pohodlnější obsluhu svých zařízení na jedné obrazovce

Sonos aplikace redesign aktualizace dostupnost ovládání reproduktor přehrávání desktop mobil

Sonos dnes odhalil svůj dosud nejrozsáhlejší redesign aplikace, čímž vytvořil nevídaný streamovací zážitek, který umožňuje posluchačům organizovat si své oblíbené seznamy skladeb, stanice, alba a další z více než stovky streamovacích služeb na jedné přizpůsobitelné obrazovce.

Sonos aplikace redesign aktualizace dostupnost ovládání reproduktor přehrávání desktop mobil

Nová domovská obrazovka poskytuje rychlejší přístup k ovládacím prvkům systému Sonos jedním snadným přejetím nahoru, takže přeskakování z karty na kartu je minulostí. Jako lídr v oblasti zvukového zážitku, který se zaměřuje na vytvoření lepšího způsobu poslechu, společnost Sonos záměrně přepracovala aplikaci na moderní softwarovou platformu pro snazší, rychlejší a lepší uživatelský zážitek. 

„Před více než 20 lety jsme světu představili multi-room systém, tedy možnost přehrávání hudby ve více místnostech, a dnes ji takto poslouchá více než 15 milionů domácností. Protože se neustále snažíme přicházet s inovacemi a nasloucháme našim zákazníkům, cítili jsme, že nyní je čas přehodnotit naše zkušenosti a přístup k aplikacím,“ říká Patrick Spence, generální ředitel společnosti Sonos.

„Po důkladném vývoji a testování jsme si jistí, že tato přepracovaná aplikace je jednodušší, rychlejší, lepší. Opět zvyšujeme laťku pro zážitek z domácího poslechu hudby a připravujeme se na expanzi do nových kategorií a zážitků.“

„Dnešní streamování se rozšířilo na více platforem kvůli různorodým nabídkám obsahu, algoritmickým výběrům nebo touze nevytvářet playlisty na více místech,“ uvedl Maxime Bouvat-Merlin, produktový ředitel společnosti Sonos.

Sonos aplikace redesign aktualizace dostupnost ovládání reproduktor přehrávání desktop mobil

„Jako jediná audio značka s otevřenou platformou nabízející široký výběr umožňuje Sonos snadno ovládat váš sytém a upravovat vaši oblíbenou hudbu na jednom místě. Naše přepracovaná aplikace přináší nejefektivnější streamování tím, že na domovskou obrazovku přináší veškerý obsah a intuitivní ovládání.“

Sonos aplikace redesign aktualizace dostupnost ovládání reproduktor přehrávání desktop mobil

100+ streamovacích služeb, jedna domovská obrazovka

Přepracovaná aplikace Sonos upřednostňuje zážitek z poslechu – umožňuje přenést všechny oblíbené položky do popředí a poskytuje větší kontrolu, abyste si svůj streamovací zážitek přizpůsobili přesně podle sebe.

  • Rychlejší přístup k hudbě (a vypínání aplikace): Není třeba přepínat mezi kartami – nová domovská obrazovka nabízí veškerý váš oblíbený obsah a ovládací prvky na jednom místě. Rychle se vrátíte do nedávno přehrávaného obsahu, procházíte knihovny a doporučený obsah z preferovaných služeb a naplníte svůj domov hudbou a vším, co máte rádi.
  • Přizpůsobte si a upravte: Užijte si bezkonkurenční správu tím, že svou domovskou obrazovku navrhnete tak, jak potřebujete. Připněte řádky vašeho oblíbeného obsahu a služeb, pak je přesuňte, upravte nebo uspořádejte dle svých představ.
  • Prohledejte každou streamovací knihovnu: Hledejte interpreta, skladbu, podcast nebo audioknihu ve všech svých preferovaných streamovacích aplikacích najednou pomocí snadno použitelného vyhledávacího pole, které je vždy dostupné přímo na domovské obrazovce.
  • Vylepšené ovládání systému: Přejeďte prstem ze spodní části domovské obrazovky nahoru a plynule ovládejte celý systém a získejte vizuální přehled o tom, co hraje na každém z vašich produktů, rychle seskupte reproduktory a nastavte nejvhodnější hlasitost odkudkoli v aplikaci.

Zdroj a foto: Sonos

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.