Infinix představil české ceny chytrých telefonů řady NOTE 40

Infinix Note 40 4G

Infinix zveřejníl české ceny svých nejnovějších smartphonů střední třídy. Řada NOTE 40 představuje pokrok v technologii All-Round FastCharge 2.0, nabízí inovace jako je 100W Multi-Speed FastCharge, Wireless MagCharge a čip podporující multifunkční režimy nabíjení.

Model NOTE 40 Pro navíc nabízí živý a zaoblený 3D 120Hz AMOLED displej a robustní 108MP superzoom fotoaparát s podporou OIS. Infinix prostě nedělá kompromisy a nabízí spotřebitelům high-end funkce v střední cenové kategorii. 

Infinix Note 40 a Infinix Note 40 Pro nabízí nejenom jasný, velký a kvalitní AMOLED displej, ale také stereo reproduktorový systém od renomované značky JBL. Výkon zařízení je také klíčový, a to díky procesoru MediaTek Helio G99 Ultimate s 8 až 12 GB operační paměti, kterou lze navýšit dvojnásobně pomocí funkce virtuální RAM.

Informace o telefonech jsme uváděli v článku Infinix uvádí novou řadu telefonů NOTE 40 s rychlým nabíjením, dnes doplníme zveřejněné pořizovací ceny:

Infinix Note 40 5G

Dostupnost a cena

  • Model NOTE 40 je dostupný ve zlaté a černé barvě. Na pultech prodejců a v e-shopech ho najdete za 5 499 Kč / 220 EUR.
  • Řada NOTE 40 představuje čipsety D7020 a G99, které využívají špičkové 6nm procesy pro energetickou efektivitu a vysoký výkon. Tyto čipsety jsou vylepšeny AI funkcemi na XOS 14, včetně Folaxu, Ask AI a generátoru AI tapet, což zvyšuje kreativitu a produktivitu.
  • Pro mobilní hráče znamená 24GB rozšířené RAM vylepšený multitasking, zatímco systém chlazení s vakuovou komorou snižuje teploty až o 7°C. XBOOST Frame Rate Control optimalizuje výkon pro populární MOBA a FPS hry, poskytující prémiový herní zážitek při maximálních snímkových frekvencích. Kromě toho řada NOTE 40 obsahuje duální stereo reproduktory, které byly vyladěny inženýry z JBL do nejmenšího detailu pro pohlcující kvalitu zvuku.
  • Celou sérii doplní v červnu 2024 ještě model NOTE 40 Pro+5G s čipem MediaTek Dimensity 7020. Cena je stanovena na 8 499 Kč / 335 EUR. Infinix ve spolupráci s DesignWorks, společností skupiny BMW, připravuje opět úspěšnou Racing Edition, která bude k dispozici také v červnu tohoto roku.

Zdroj a foto: Infinix

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.