Sonos Pro usnadní podnikům a firmám přehrávání hudby v provozovnách

předplacená služba Sonos Pro SaaS

Sonos představil službu Sonos Pro, novou flexibilní nabídku softwaru jako služby (SaaS/Software as a Service), která podnikům a firmám usnadní přehrávání skvělého zvuku ve všech svých provozovnách.

Předplatné a vzdálená správa

Nová kategorie produktu, tedy služba založená na předplatném, zahrnuje jednoduchý řídicí panel pro vzdálenou správu systému na více místech, komerčně licencovanou hudbu, personalizovanou podporu a další. Služba bezproblémově spolupracuje se všemi stávajícími produkty Sonos, aby zaplnila jakýkoli prostor pohlcujícím zvukem.

předplacená služba Sonos Pro SaaS

Sonos Pro je k dispozici ve Spojených státech od 18. dubna 2023, další trhy budou následovat.

„S návratem spotřebitelů do kamenných obchodů a restaurací se provozovatelé snaží využívat hudbu, vizuální prvky a vůně k vytvoření smyslového zážitku, který buduje emocionální spojení se zákazníky,“ říká Patrik Spence, generální ředitel značky Sonos. „Zaznamenali jsme velmi výrazný organický nárůst prodejů právě do komerčních prostor, protože podniky investují do zvukových řešení, aby své zákazníky zaujaly, což pro nás představuje obrovskou příležitost. Abychom lépe porozuměli potřebám podniků a komplexnosti komerčního zvuku, testovali jsme různé funkce ve stovkách podniků a jsme hrdí na to, že můžeme dodat jednoduché řešení, které bylo od začátku navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám těchto posluchačů.“

Přeneste Sonos zážitek do byznysu

Sonos vedle svých špičkových reproduktorů nyní poskytuje jedinečnou nabídku softwaru určenou pro provozovny. Typická zvuková řešení určená pro podniky vyžadují komplexní sadu produktů a nástrojů, nyní ale mohou podniky svůj zvuk zefektivnit pomocí Sonos Pro.

„Hudba je základem pro vytvoření atmosféry a udržení zákazníků, kteří se stále vracejí,“ řekla Audra Kinsley, viceprezidentka a generální ředitelka Sonos Professional. „Služba Sonos Pro byla navržena tak, aby napomohla značkám posílit jejich vize a styl prostřednictvím zvuku, s nástroji pro správu obsahu a vytváření odlišných zvukových zážitků, které u zákazníků rezonují.“

předplacená služba Sonos Pro SaaS

  • Ovládejte a monitorujte odkudkoli: Odemkněte přizpůsobenou aplikaci Sonos a možnosti vzdálené správy, včetně webového řídicího panelu, který firmám umožní prohlížet a spravovat aktivity napříč všemi svými lokály. Využijte přednastavené playlisty, nastavení administrátorských oprávnění, delegování přístupu na důvěryhodné zaměstnance a přístup k prémiové podpoře na vyžádání odkudkoli.
  • Nalaďte dokonalý tón svého provozu: Užijte si exkluzivní přístup k Sonos Backgrounds, komerčně licencované hudební službě s obsahem od nezávislých umělců, nebo snadný přístup ke streamovacím službám třetích stran, jako je Mood Mix, Soundtrack Your Brand nebo Rockbot, a vytvořte pro své zákazníky rozpoznatelný zvuk v každém provozu.
  • Užijte si ten nejlepší zvuk: Vyplňte každý prostor čistým, vyváženým a detailním zvukem Sonos s promyšleným hardwarovým designem a intuitivním ovládáním, které může nabídnout jen Sonos.
  • Přizpůsobte systém svým potřebám: Vybavte své provozovny kompaktními chytrými reproduktory nebo jejich kombinací na více různých místech – protože jde o Sonos, všechny produkty spolu komunikují. Rozšiřujte systém o další reproduktory a upravujte své předplatné dle růstu firmy.

předplacená služba Sonos Pro SaaS

Dostupnost a cena

Sonos Pro je k dispozici za 35 USD měsíčně za jednu provozovnu. Cena a dostupnost služby pro ČR a SK zatím nebyla zveřejněna a bude oznámena/upřesněna později.

Zdroj a foto Sonos.

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.