Sony představuje nový bezdrátový party reproduktor řady X-series SRS-XV900

party reproduktor Sony SRS-XV900

Společnost Sony představila SRS-XV900 nejvýkonnější a nejhlasitější party Bluetooth reproduktor z řady X-series. Reproduktor je součástí vize „LIVE LIFE LOUD“, jejímž cílem je poskytovat milovníkům hudby po celém světě vzrušující zážitky ze zvuku. 

Mocný zvuk díky technologii Omnidirectional Party Sound

Vychutnejte si výkonný všesměrový zvuk díky reproduktoru SRS-XV900. Tento bezdrátový reproduktor byl navržen tak, aby zaplnil prostor zvukem.

Reproduktor je vybaven reproduktorovou jednotkou X-Balanced, jejíž membrána nemá kruhový tvar, poskytuje tak větší akustický tlak. Snižuje zkreslení zvuku tím, že maximalizuje plochu reproduktoru, zároveň port Jet Bass Booster poskytuje hluboké, průrazné a silné basy.

Středové měniče reprodukující vynikající čistotu vokálů a 6 výškových reproduktorů vpředu, po stranách a vzadu šíří vysokofrekvenční zvuk všude kolem.

Dlouhá výdrž baterie

Nyní můžete přenášet ozvučení kamkoli po celém domě díky 25hodinové výdrži baterie SRS-XV900, která zajistí, že hudba bude znít ve dne i v noci. Pokud se vám stane, že reproduktoru dojde energie, nemusíte si dělat starosti.

Díky rychlému nabíjení můžete získat 3 hodiny přehrávání za pouhých 10 minut nabíjení. S funkcí Battery Care Mode se nemusíte obávat přetěžování baterie reproduktoru, takže bude spolehlivější po delší dobu. 

Snadný přesun

Produkt je vybaven praktickou rukojetí a kolečky. Kdykoli budete chtít reproduktor přemístit, uchopte rukojeť pro přenášení a naklopte jej. Robustní kolečka vám umožní dojet až na vaši party!

Propojení s funkcí TV Sound Booster

Reproduktor SRS-XV900 je vybaven jedinečnou funkcí Sony TV Sound Booster, která vám umožní vychutnat si lepší zvuk při sledování televize. Hluboké basy a realistický vysokofrekvenční zvuk z reproduktoru SRS-XV900 zaplní místnost a zesílí zvuk televizoru.

Získáte bohatý audiovizuální zážitek, ať už sledujete videa s živými vystoupeními nebo filmy. Stačí propojit optickým kabelem (součástí balení) a vybrat režim TV Sound Booster k televizoru jakékoli značky nebo modelu. 

Zábavní funkce

Milujete karaoke? Pak budete s reproduktorem SRS-XV900 tvořit dokonalou dvojku. Připojte mikrofon, vyberte píseň a dejte do toho všechno. A nezůstávejte jen u zpěvu.

Díky dvěma vstupům (mikrofon a kytara) můžete dokonce připojit kytaru a reproduktor použít jako zesilovač. Pomocí mobilní aplikace Fiestable a její nové karaoke funkce Double Tracking obohatíte svůj zpěv a zpříjemníte si tak svůj přednes.

party reproduktor Sony SRS-XV900

A pokud by vám to nestačilo, budete mít reproduktor vždy plně pod kontrolou díky intuitivnímu hornímu dotykovému panelu, který umožňuje měnit funkce, nastavení a osvětlení pouhým dotykem.

MEGA BASS a LIVE SOUND

Funkce MEGA BASS umožňuje zesílit basy reproduktoru, takže budou hluboké a průrazné. S novým reproduktorem SRS-XV900 si můžete vychutnat hudbu jako naživo, zatímco režim LIVE SOUND vám umožní znovu oživit jedinečnou atmosféru a prožívat oblíbené hudební zážitky. V duchu vize LIE LIFE LOUD vytvářejte nezapomenutelné okamžiky s reproduktorem SRS-XV900. 

Snadné připojení a párování pomocí Bluetooth

Funkce Party Connect via Bluetooth® umožňuje připojit až 100 kompatibilních Bluetooth reproduktorů Sony a užít si synchronizovaný zvuk a osvětlení na mimořádně velké party, aby všichni tančili ve stejném rytmu. Kromě toho reproduktor umožňuje připojit a přehrávat hudbu pomocí připojení USB. A pokud se vám vybije baterie smartphonu, můžete jej dokonce připojit k reproduktoru a přímo jej nabíjet.

Model SRS-XV900 také umožňuje okamžité připojení reproduktoru k chytrému telefonu pomocí rychlého párování Bluetooth pro Android.

Sony | Music Center a Fiestable

Nový reproduktor SRS-XV900 je kompatibilní s aplikacemi Sony | Music Center a Fiestable. Pomocí aplikace Sony | Music Center můžete vybírat seznamy skladeb, spouštět další skladbu, měnit vzory osvětlení a režimy zvuku přímo na tanečním parketu. Aplikace Fiestable vám umožní přístup k zábavným funkcím, které vám pomohou vytvořit dokonalou atmosféru večírku, jako je vytváření seznamu skladeb na večírek, funkce karaoke včetně funkcí Voice Changer a Echo a DJ control pro přidání zvukových efektů.

Dostupnost a cena

Reproduktor SRS-XV900 bude v prodeji od začátku října 2022 za odhadovanou maloobchodní cenu 29 990 Kč.

Zdroj a foto: Sony

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.