Sony představuje party reproduktor SRS-XV800 s vestavěnou baterií

party reproduktor Sony SRS-XV800 cena

Sony představuje nový reproduktor SRS-XV800 s hlasitým a čistým zvukem, který je jako stvořený pro každý večírek, velkolepou party, sledování filmů či televizních pořadů.  

Výkonný prostorový zvuk pro větší večírky

Model SRS-XV800 je vybaven všesměrovým zvukem Party Sound, který šíří silný zvuk do každého koutu místnosti. Pět výškových reproduktorů zajišťuje čistý zvuk v přední i zadní části reproduktoru. Díky dvěma vyváženým reproduktorovým jednotkám X-Balanced je navíc vše podpořeno dunivými basy, které skutečně ucítíte.

Reproduktorová jednotka X-Balanced od společnosti Sony je vybavena téměř obdélníkovou membránou, která nejen maximalizuje plochu membrány reproduktoru, ale také zvyšuje akustický tlak pro hlubší a průraznější basy, menší zkreslení a větší čistotu hlasu pro bohatší, jasnější a hodnotnější poslech. 

Silný zvuk v pohybu

Díky vestavěné baterii s výdrží až 25 hodin provozu vydrží reproduktor SRS-XV800 přehrávat hudbu po celou noc. Pokud se vám stane, že se reproduktoru vybije baterie, nemusíte si dělat starosti. Díky rychlému nabíjení se reproduktor během pouhých 10 minut nabije na další 3 hodiny přehrávání.

Model SRS-XV800 je vybaven kolečky a rukojetí, které vám umožní dovézt reproduktor až na party. Kdykoli budete chtít reproduktor přemístit, stačí vzít za praktickou rukojeť a naklonit jej dozadu.

party reproduktor Sony SRS-XV800 cena

Nepřímé osvětlení vytváří ambientní světlo, díky němuž si můžete nasvítit pokoj tak, aby odrážel váš jedinečný styl. Vytvořte si pohlcující zážitek pouhým přehráváním hudby pomocí reproduktoru – světla se automaticky synchronizují s rytmem hudby a vytvářejí podmanivé ztvárnění barev.

Vylepšete zážitky ze sledování

Ať už sledujete cokoli, určitě chcete mít ten nejlepší zvuk. Díky hlubokým basům a zvuku vyplňujícímu celou místnost, který zajišťuje jedinečný zesilovač zvuku televizoru Sony, získáte tak reálný zvuk, že budete mít pocit, jako byste vstoupili do světa na obrazovce.

party reproduktor Sony SRS-XV800 cena

Kombinace zvuku televizoru a dvou zadních výškových reproduktorů SRS-XV800 a vyvážených reproduktorových jednotek X-Balanced umocní váš zážitek ze sledování televizoru tím, že zvýrazní hluboké basy a realistické vysoké frekvence. Zvukové vlny se odrážejí od stěn a obklopují vás. Funkce TV Sound Booster vám umožní vychutnat si vylepšený zvuk audiovizuálního obsahu, jako jsou videa s živými vystoupeními a filmy, a vtáhne vás do všeho, co sledujete.

Přenosný, plug-in party-starter

Reproduktor SRS-XV800 je také vybaven vstupem pro karaoke a kytaru, intuitivním a podsvíceným dotykovým panelem, stupněm voděodolnosti IPX4 a funkcí Bluetooth® Fast Pair, která ještě více usnadňuje poslech hudby, ať jste kdekoli.

Sony | Music Center a Fiestable

Nový reproduktor SRS-XV800 je kompatibilní s aplikacemi Sony | Music Center a Fiestable. Pomocí aplikace Sony | Music Center můžete vybírat seznamy skladeb, měnit vzory osvětlení a režimy zvuku přímo z tanečního parketu.

party reproduktor Sony SRS-XV800 cena

Aplikace Fiestable vám umožní přístup k zábavným funkcím, které vám pomohou vytvořit dokonalou atmosféru večírku, jako je vytváření seznamu skladeb, funkce karaoke včetně funkcí Voice Changer a Echo a funkce DJ, jejíž pomocí můžete přidávat zvukové efekty. 

Vyroben s ohledem na životní prostředí

Výrobky Sony jsou navrženy nejen s ohledem na kvalitu zvuku, ale také s ohledem na životní prostředí. Pro konstrukci těla modelu SRS-XV800 je částečně použit recyklovaný plast, který byl vyvinut přímo pro společnost Sony. To dokazuje, že se společnost Sony snaží snížit dopad svých výrobků na životní prostředí.

Dostupnost a cena 

Reproduktor Sony SRS-XV800bude k dostání od května 2023 za doporučenou maloobchodní cenu 19 990 Kč.

Zdroj a foto: Sony

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.