Sony uvádí 27palcový herní monitor Sony INZONE M3 s Full HD a 240Hz frekvencí

herní monitor Sony Inzone M3 cena

Sony uvádí na trh herní monitor INZONE M3, který nabízí Full HD rozlišení  a vysokou obnovovací frekvenci 240 Hz s technologií 1 ms GtG (Gray to Gray).

Ve vybraných zemích se již spouštějí předobjednávky. Tato nová značka herního vybavení využívá zkušeností společnosti Sony jako významného průkopníka audiovizuálních technologií a přináší funkce, které hráče vtáhnou do akce a umožní jim naprosté soustředění.

Řada INZONE byla navržena pro mimořádný výkon, umožňuje vám plně se ponořit do akce a dovést vás k vítězství.

Variabilní obnovovací frekvence

Nový herní monitor INZONE M3 s podporou HDR nabízí rozlišení Full HD a vysokou obnovovací frekvenci 240 Hz s technologií 1 ms GtG (Gray to Gray) a variabilní obnovovací frekvencí, což hráčům umožňuje přesně zachytit pohyby soupeřů ve střílečkách.

Díky více než 99% pokrytí spektra sRGB naplní monitor INZONE M3 vaši hru širokou škálou sytých a živých barev. Díky většímu počtu odstínů a barevných tónů jsou scény mimořádně realistické a umožňují dramatické hraní, které vás vtáhne do děje.

Jedinečné herní styly

Jedinečný stojan s malou hloubkou poskytuje naprosté pohodlí při hraní a zároveň optimalizuje prostor pro periferní zařízení na stole. Díky malé ploše monitoru mohou hráči snadno umístit šikmou klávesnici a velkou herní podložku pod myš k monitoru nebo pod něj.

herní monitor Sony Inzone M3 cena

Mezi další funkce patří nastavitelná výška a náklon a úhledné vedení kabelů, které udrží vaši pracovní plochu čistou. 

Herní utility

Díky automatickému přepínači KVM (Auto USB Hub Switch) mohou uživatelé ovládat až dva počítače pomocí jediné klávesnice, myši a herních sluchátek připojených k monitoru.

herní monitor Sony Inzone M3 cena

Díky režimu FPS Game Picture Mode jsou jas a kontrast optimalizovány tak, abyste viděli protivníky zřetelně. Funkce Black Equalizer navíc umožňuje odhalit detaily i ve stínech.

Ideální pro PlayStation 5

Monitor INZONE M3 nabízí funkci automatického mapování tónů HDR, která spolupracuje s konzolemi PlayStation 5 a automaticky rozpozná monitor při počátečním nastavení a optimalizuje nastavení HDR.

herní monitor Sony Inzone M3 cena

Kromě toho se monitor při sledování filmů na PlayStation 5 automaticky přepne do režimu kino a při hraní her do herního režimu.

Software INZONE Hub pro PC

Počítačový software INZONE Hub od společnosti Sony byl vytvořen pro pohodlné ovládání monitorů a herních sluchátek INZONE a umožňuje uživatelům přizpůsobit si zážitky prostřednictvím široké škály funkcí, včetně různých nastavení zvuku a obrazu.

Klíčové vlastnosti monitoru INZONE M3

  • Obnovovací frekvence až 240 Hz, IPS, doba odezvy 1 ms GtG (Gray to Gray) s technologií proměnlivé obnovovací frekvence, jako je NVIDIA® G-SYNC® Compatible a VRR ve standardu HDMI 2.1.
  • Disponuje certifikací DisplayHDR™ 400 s pokrytím barevného prostoru sRGB 99 % a podporou 1,07 miliardy barev, takže poskytuje realistický herní zážitek s bohatými barvami.

Dostupnost a cena

Monitor Sony INZONE M3 je v současné době možné předobjednat za doporučenou cenu 17 499 Kč. Na trhu se objeví v polovině ledna 2023.

Zdroj a foto: Sony

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.