Vánoce O2 zahrnují slevy na sluchátka s ANC, 5G telefony, tablety a notebooky

O2 vánoční slevy 2022 cena v akci
 
O2 vánoční slevy 2022 sluchátka O2 pods+ cena v akci

Slevy pro stávající i nové zákazníky 

Vánoce jsou nejen o rodině a přátelích, ale i o sdílení radosti a dárcích. Chceme našim novým i stávajícím zákazníkům udělat svátky o kousek krásnější, rozhodli jsme se proto opět rozdávat slevové tisícikoruny. A na co jiného než na dlouhodobě žádané vánoční dárky – elektroniku,“ vysvětluje Silvia Cieslarová, ředitelka marketingu mobilních služeb v O2, a doplňuje: „Čím více služeb zákazník u O2 má, tím více benefitů v podobě tisícovky na oblíbené produkty od nás získá.“ Slevu dostanou všichni, ať už mají předplacené karty, tarify se smlouvou na volání, internet nebo O2 TV.

Akce platí nejen pro stávající a nové zákazníky, kteří si službu aktivují v době vánoční kampaně. „Víme, že sdílená radost je dvojnásobná. Připravili jsme si proto v rámci vánoční kampaně překvapení. Zákazníci mohou nově poslat svůj slevový voucher kamarádovi nebo příbuznému. O svůj benefit se tak mohou podělit se svými milovanými,“ říká Silvia Cieslarová.

O2 vánoční slevy 2022 sluchátka O2 pods+ cena v akci

Slevový voucher zákazníci získají v mobilní aplikaci Moje O2, konkrétně na ně čeká v benefitním programu O2 Radosti. Zde také najdou novou možnost zaslat slevu svým nejbližším. O2 Radosti nabízejí zákazníkům O2 nejen o Vánocích, ale i v p růběhu celého roku, atraktivní slevy a výhody ze světa O2.

Vyzvednete na prodejně nebo využijete kurýrní službu

Jednotlivé slevy na produkty se nesčítají a každou lze uplatnit pouze na jeden nákup. Slevu je možné uplatnit na oblíbené modely tabletů, notebooků, telefonů a dalšího příslušenství buď přímo v kamenné prodejně, nebo v e-shopu.

O2 vánoční slevy 2022 nabíječka cena v akci

Slevový voucher platí i na novinky letošních Vánoc – bezdrátová sluchátka O2 pods+ a multinabíječku O2 Power HUB. Balíček lze nechat doručit kurýrem až domů, nebo si ho vyzvednout na jedné z více než 170 značkových O2 Prodejen.

Sluchátka O2 pods+

Po úspěchu, který sklidily O2 pods, přichází operátor O2 s d ruhou generací true wireless sluchátek. Designové O2 pods+ mají podobu „špuntů“ a na výběr je ze tří velikostí nástavců. Díky tomu jsou sluchátka nejen našlapaná technologickými vychytávkami, ale zároveň i velmi příjemná na nošení. „Po pečlivém uvážení jsme se rozhodli představit novou generaci našich sluchátek. Ukázalo se, že true wireless technologie je v dnešní moderní době už standard. Chtěli jsme proto posunout zážitek z poslechu zas o úroveň výš. A to se povedlo,“ říká Václav Dostál, ředitel prodeje mobilních telefonů a dalších zařízení v O2.

Uživatel má možnost si vybrat z prémiových funkcí, vedle běžného režimu je k dispozici i režim propustnosti a režim inteligentního potlačení hluku„Například nechtěný šum hovoru v autobuse tak už nebude posluchače rušit. Stačí jen zvolit inteligentní potlačení hluku, které zvuky okolního prostředí jednoduše odfiltruje,“ vysvětluje Václav Dostál a dodává: „Nejen, že si posluchač naplno vychutná oblíbené interprety, ale ochrání i svůj sluch, protože nebude muset O2 pods+ tolik zesilovat.“

O2 vánoční slevy 2022 sluchátka O2 pods+ cena v akci

Výrazné jednorázové zvuky, jako jsou klaksony aut nebo houkání sanitky ale sluchátka z bezpečnostních důvodů propouští. Pokud chce uživatel slyšet okolí, aniž by si musel sluchátka vyndat z uší, pak je ideální režim propustnosti.

Při přepínání režimů sluchátka na změnu upozorní prostřednictvím hlasového oznámení. „V nadsázce říkáme, že O2 pods+ jsou první sluchátka na světě, která mluví česky,“ dodává Václav Dostál. Posluchač ocení také inteligentní senzor vložení do uší, což usnadňuje přehrávání hudby.

Novinka O2 pods+ je dalším přírůstkem do rodiny vlastních produktů značky O2. “ O2 pods+ jsme intenzivně testovali a s výsledkem jsme velmi spokojení,“ říká Václav Dostál a doplňuje: „Díky slevové ‚tisícovce‘ můžeme našim zákazníkům nabídnout bezdrátová sluchátka s inteligentním potlačením hluku za bezkonkurenčních 499 korun.“ Maloobchodní cena O2 pods+ je 1 499 korun.

Slevy na vybrané telefony, tablety, notebooky a chytré hodinky

„Tisícovka“ dolů lze uplatnit na vybrané notebooky, tablet, příslušenství i telefony značek Apple iPhone, Samsung, Xiaomi, vivo a HONOR. „Našimi ‚hero‘ modely jsou iPhone 14, Samsung Galaxy A33, Xiaomi Redmi Note 11 Pro, vivo X80 lite a HONOR Magic 4 Lite. Všechno to jsou ty nejoblíbenější 5G telefony daných značek. Za zmínku stojí i možnost slevu uplatnit na hodinky Apple Watch Cellular, u kterých jsme nově spustili službu O2 Chytré hodinky,“ vyjmenovává Václav Dostál a uzavírá: “ Vánoce jsou tradičně velmi vytíženým obdobím, co se týče nákupů dárků pod stromeček, takže jsme nic nepodcenili a na nápor zákazníků i objednávek jsme připraveni.“

O2 vánoční slevy 2022 cena v akci telefon tablet notebook hodinky

Kromě sluchátek operátor O2 představuje i multinabíječku O2 Power HUB, která zákazníky O2 vyjde po uplatnění slevového voucheru na 499 korun. Rodinná nabíjecí stanice umožňuje rychlé nabíjení až čtyř zařízení najednou a chrání proti přetížení, přehřátí i zkratu. O2 Power HUB má dva USB-C a dva USB-A porty.

Další informace můžete získat na adrese https://www.o2.cz/osobni/vanoce

Zdroj a foto: O2

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.