Spánkový kurz Samsung Vyspi se na to pomáhá zlepšit kvalitu spánku i zdraví

spánkový kurz Samsung Vyspi se na to

Samsung společně s experty navrhl spánkový kurz Vyspi se na to, který účastníkům pomůže zvýšit kvalitu jejich spánku i zdraví. K absolvování kurzu motivuje i štědrá výhra v podobě chytrých hodinek Galaxy Watch5.

Nedostatek spánku je celosvětový problém. Postihuje až čtyři pětiny populace. Ačkoliv se s únavou a nevyspáním potýkaly už předchozí generace, počet lidí trpících spánkovou deprivací, tedy že spí 6 hodin a míň, se za posledních 50 let zdvojnásobil.

Nedostatek spánku škodí

Spánkový kurz Samsung vytvořil s pomocí předních odborníků na spánek. Ti upozorňují, že nedostatek energie dokáže do značné míry zkomplikovat život a může vést i k vážným zdravotním problémům.

„Pokud trpíme spánkovou deprivací, máme oslabený imunitní systém. Výrazně se zvyšší riziko vzniku rakoviny, Alzheimerovy choroby, kardiovaskulárních onemocnění, obezity i depresí,“ upozorňuje na možné důsledky špatných spánkových návyků analytik a obsahový garant kurzu Petr Ludwig.

spánkový kurz Samsung Vyspi se na to

Přihlásit se do Samsung spánkového kurzu budou moct zájemci od 12. 12. 2022. Čeká na ně celkem osm profesionálních lekcí, v nichž získají rady a tipy, jak správně fungovat přes den i v noci, aby optimální regenerovali tělo.

Odporníci na spánek poradí

Jednotlivé kurzy se budou zabývat tématy, jako jsou cirkadiánní rytmy, světlo, stravování či biohacking. Své znalosti budou předávat čeští i slovenští odborníci, například expertka na biohacking Veronika Allister, autoři odborného podcastu Brain We Are nebo neurogenetik Tomáš Eichler.

„Spánkovým kurzem jsme chtěli upozornit na prospěšnost dostatečného spánku a zároveň motivovat lidi, aby zapracovali na svých spánkových návycích. A to skutečně efektivně, zapomocí odborníků a chytrých technologií,“ marketingový ředitel Samsung Electronics Czech and Slovak Martin Marek.

Soutěž o chytré hodinky Galaxy Watch5 

Každý, kdo absolvuje výzvu a zodpoví na kontrolní otázku se navíc automaticky dostane do slosování o chytré hodinky Galaxy Watch5 od Samsungu. Čím víc výzev účastník splní, tím větší má šanci na výhru. Na pořadí absolvovaných lekcí nezáleží, je ale nutné je splnit do 23. 12. 2022.

spánkový kurz Samsung Vyspi se na to

Výhrou hodinek dotyčný získá každodenního  průvodce, který detailně monitoruje veškeré zdravotní i tělesné hodnoty, a to jak přes den, tak v noci během spánku. Hodinky můžou účastníkovi pomáhat líp spát a mít přes den dostatek energie i po skončení kurzu.

Kromě možnosti vyhrát Galaxy Watch5 získá každý absolvent kurzu diplom Spánkového experta s malou pozorností od Samsungu v podobě slevového kódu právě na tyto hodinky.

Více info získáte na adrese www.vyspisenato.cz.

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.