Vánoční tipy Dyson pro čistý vzduch, dokonalý úklid a péči o vlasy

Dyson vánoční tipy 2022

Dyson do své vánoční nabídky zařadil čističku vzduchu Dyson Purifier Humidify, vysavač Dyson V12 Slim Absolute, fén Dyson Supersonic, žehličku na vlasy Dyson Corrale a inovovaný styler Dyson Airwrap. Podívejte se, co umějí.

Dyson Purifier Humidify a Cool Formaldehyde čistí a zvlhčuje ovzduší

Kvalitní čistý vzduch je důležitý nejen pro samotnou dýchací soustavu – ovlivňuje i další oblasti zdraví, ale také soustředění i celkovou psychickou pohodu. A zvláště u alergiků je důležité eliminovat množství alergenů, které způsobují nepříjemné projevy v podobě rýmy, kašle, oteklých očí…

Dyson Purifier Humidify a Cool Formaldehyde cena

Důležitá je i teplota ovzduší: Přílišné horko může způsobovat zvýšenou únavu a rychlejší dehydrataci, což lze v přetopených místnostech pocítit.

Nejnovější model designové čističky vzduchu od Dyson udržuje stabilní teplotu v interiéru. Na rozdíl od klasických větráků nevíří prach a nečistoty, ale naopak je dokonale pohlcuje. Díky utěsněnému hepa filtru automaticky odstraňuje 99,95 % alergenů a nečistot z ovzduší od velikosti 0,1 mikrometru.

Dyson Purifier Humidify a Cool Formaldehyde cena

Aktivní uhlíkový filtr pak pomáhá zachytit těkavé organické sloučeniny, zápachy a domácí výpary. Vzduch nejen pročistí ale také zvlhčí, což má blahodárný účinek na horní cesty dýchací. Přístroj můžete lehko ovládat přes aplikaci MyDyson.

Dyson Purifier Humidify nakoupíte za 20 690 Kč na www.dyson.cz

Vysavač Dyson V12 Slim Absolute pro domácnost i automobil

Chcete se zbavit nečistot, pylu a roztočů? Pomůže vám výkonný vysavač s HEPA filtrem, který spolehlivě zachytí i okem neviditelné nečistoty. S akumulátorovým vysavačem je díky absenci kabelu úklid nejen pohodlnější, ale i preciznější, jelikož se snadno dostanete i do různých „zapadlých“ koutů a spár. 

vysavač Dyson V12 Slim Absolute cena

Pevně utěsněný filtrační systém vysavače Dyson V12 Slim Absolute zachycuje 99,97 % částic o velikosti již 0,3 mikronu a vylučuje čistý vzduch. Výkonný motor, žádný kabel a lehká manipulace. Díky novému systému baterií zaručuje výdrž až 60 minut bez poklesu výkonu.

vysavač Dyson V12 Slim Absolute cena

Spolu s vysavačem dostanete pestré příslušenství, díky kterému se vysajete i špatně dostupná místa. Samotný vysavač připomíná kosmickou raketu, což jistě bude bavit i vaše děti, které vám tak s úklidem ochotně pomohou.

Vysavač Dyson V12 Slim Absolut zakoupíte na www.dyson.cz, jeho cena je 16 990 Kč

Darujte pod stromeček zdravé vlasy!

Mějte na paměti, že vysoká frekvence fénování může však vlasy poškodit. Minimalizujte proto narušení jejich struktury a dopřejte jim regenerační péči v podobě vhodných kosmetických přípravků. Mimoto uděljte letos radost sobě nebo svým blízkým koupí kvalitního fénu, který musí být v povinné výbavě každého z nás.

Dyson Supersonic s inteligentní regulací teploty byl navržen tak, aby dokázal vysušit vlasy s použitím nižší teploty, což vede ke snížení poškození vlasů extrémními teplotami. Teplotu vyfukovaného vzduchu přístroj měří 20× za sekundu a je neustále pod kontrolou.

fén vysoušeč vlasů Dyson Supersonic cena

Výkonný digitální motor V9 dokáže vytvořit až 110 000 otáček za minutu a řízený proud o vysoké rychlosti pak zajišťuje velmi rychlé vysoušení. Magnetické nástavce navíc umí vytvořit spoustu účesů pro každou příležitost, takže při vysoušení můžete vlasy rovnou i stylovat do požadovaného tvaru, a to bleskovou rychlostí. Nyní jej můžete pořídit i v limitované modro-růžové edici.

Cena Dyson Supersonic je 12 490 Kč, zakoupíte jej na: Dyson.cz

Bezdrátové Vánoce s Dyson Corrale

Chystáte se na vánoční večírek a není času nazbyt? Vlasy si hravě stihnete upravit s bezkabelovou žehličkou na vlasy Dyson Corrale. Stane praktickým pomocníkem pro každou ženu, která si v hektickém tempu potřebuje upravit účes třeba po cestě na party.

žehlička na vlasy Dyson Corrale cena

Užijte si styling s jedinou žehličku na trhu, jež má speciální destičky z pružného kovu. Účes snadno vytvarují k dokonalosti a zároveň zamezí poškození vaší hřívy, protože stačí použít nižší teplotu – ta je dokonce 100krát za sekundu regulována. A baterie? Plně ji nabijete do 70 minut. Nově Corrale můžete mít v limitované modro-růžové edici. Tak šťastnou cestu!

Cena Dyson Corrale je nyní 11 990 Kč a zakoupit jej můžete na Dyson.cz

Dyson Airwrap pro dokonalý styling

Inovovaný styler Dyson Airwrap s unikátním Coanda efektem vlasy opatrně navine k povrchu jen za pomoci vzduchu, takže nehrozí spálení pokožky ani prstů od žhavého nástavce. Přístroj funguje jako kulma i fén v jednom – vlasy vysuší a vytvaruje současně, takže ušetříte až polovinu času, což se při hektických přípravách rozhodně hodí!

styler Dyson Airwrap cena

Skvělé je, že díky kombinaci vlhkosti ve vlasech a silnému proudu vzduchu s řízenou teplotou dokáže upravit vlasy bez použití extrémních teplot. Můžete si navíc přesně nastavit teplotu a intenzitu. Teplota dosahuje maximálně 150 °C, přičemž inteligentní systém řízení dokáže změřit teplotu proudícího vzduchu až 40× za sekundu.

styler Dyson Airwrap cena

Díky 6 různým stylingovým nástavcům jednoduše dokážete zvětšit objem kadeří, hřívu navlnit nebo vyfoukat do rovna s pomocí nástavce s kartáčem. K perfektně hladkému finishi vám zase pomůže nový nástavec, který vás zbaví polétavých vlásků. Vaše koruna krásy vám za tuhle investici poděkuje. Nyní jej můžete zakoupit i v limitované modro-růžové edici.

Dyson Airwrap se nyní prodává za 14 990 Kč, nakoupíte jej například na Dyson.cz

Zdroj a foto: Dyson 

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.