Reklama/Advertisement

Swatch Touch Zero One – hodinky pro plážový volejbal

Touch Zero One jsou hodinky s funkcemi, které uvítají hráči plážového volejbalu. Při jejich nošení dokážou spočítat kroky a spálené kalorie, údery do míče spodem a vrchem. A samozřejmě ukazují čas.

Swatch Touch Zero One bychom mohli zařadit spíše mezi fitness náramky s ukazatelem času než mezi chytré hodinky. Jejich funkce jsou totiž celkem omezené. Při plážovém volejbalu vám dokážou spočítat pohybovou aktivitu a ohodnotit ji na stupnici od 0 do 100, díky Bluetooth a NFC Touch Zero One snadno spárujete se svým chytrým telefonem a záznamy o hře či tréninku můžete přenést do mobilu, případně je později využít při spolupráci s virtuálním trenérem.

Hodinky Swatch-Touch-Zero-One

Tím možnosti konektivity a vzájemného sdílení dat končí.  Informace o hovorech, přijatých zprávách nebo rozhraní pro komunikaci na sociálních sítích (které se obvykle objevují právě na chytrých hodinkách) na nich budete hledat marně.

Výhodou je přehledný displej, nízká spotřeba energie (baterie má na jedno nabití vydržet spíše týdny než dny) a odolnost proti prachu. Cena byla stanovena na 149 švýcarských franků, tedy přibližně 3850 Kč.

Zdroj a foto: Swatch

You must be logged in to post a comment Login