TCL televize, telefony a další elektroniku teď nakoupíte v CZC levněji

TCL slevy CZC týden slev televize telefon tablet hodinky sleva akce

CZC spustilo prodejní akci se značkou TCL, která je mezi českými zákazníky v posledních letech velmi populární díky výhodnému poměru ceny a kvality. V rámci týdnu slev s TCL nabízí CZC přes 30 produktů z portfolia značky TCL, většina z nich je k dispozici za bezkonkurenčně nejvýhodnější cenu na českém trhu. Akce trvá do 31. března nebo do vyprodání zásob.

Televize s obří úhlopříčkou

Všech deset televizorů zařazených do akce mohou zákazníci nakoupit za bezkonkurenční cenu, a to s až 15% zvýhodněním oproti nejlevnějším nabídkám českých e-shopů. Nejvýhodněji lze díky akci získat například dva obří 98“ televizory TCL až o přibližně 19 tisíc korun výhodněji ve srovnání s ostatními prodejci, nebo také 50“ SMART QLED s rozlišením 4K za 9 767 Kč.

Telefony a tablety

Do slevové akce s produkty TCL je dále zařazeno přes deset telefonů v cenách od 1 268 Kč, několik soundbarů, 10,1“ multidotykový tablet za cenu 3 368 Kč a elektronická čtečka knih. Za uvedené ceny mohou zákazníci nakupovat zboží po zadání kódu uvedeného u daného produktu.

Zdroj a foto: CZC.cz

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.