Telefon Motorola moto g23 potěší displejem a designem

telefon Motorola moto g23 cena sleva

Motorola oznámila uvedení nového telefonu Motorola moto g23 na trh v ČR. Nabízí zajímavý systém fotoaparátů, zvuk Dolby Atmos, nádherný displej a stylový design.

Představení moto g23

S novým moto g23 zachytíte skvělé záběry. Díky hlavnímu fotoaparátu s rozlišením 50 MPx a technologií Quad Pixel jsou fotografie nádherně detailní i při slabém osvětlení. S technologií Quad Pixel totiž získají uživatelé 4x lepší citlivost při slabém osvětlení pro ostřejší a živější snímky. 

telefon motorola moto g23 cena

Toto zařízení je vybaveno i speciálním fotoaparátem Macro Vision, který dokáže 5 násobně přiblížit, takže uživatelé mohou vidět detaily, které by se standardním objektivem přehlédli.  

S ultraširokoúhlým objektivem s úhlem záběru 125° se do záběru vejde 4x více než se standardním objektivem, přičemž dokáže dokonce vnímat hloubku, aby automaticky rozostřil pozadí a vytvořil tak úžasné portréty.

Ať už jde o zachycení extrémně blízkého záběru, zhotovení nádherného portrétu anebo o pořízení úžasné fotografie při slabém osvětlení, tento fotoaparát zvládne všechno.

Prohlížejte si fotografie na ohromujícím displeji. Na 6,5-palcovém HD+ displeji s úzkými rámečky si můžete prohlížet fotografie s ostrými detaily. Nemluvě o tom, že toto zařízení disponuje rychlou obnovovací frekvencí 90 Hz, takže přepínání mezi aplikacemi, hraní her a scrollování je plynulé.

telefon Motorola moto g23 cena sleva

Ať už používáte sluchátka nebo dva výkonné stereo reproduktory, díky technologii Dolby Atmos® zažijete vícerozměrný zvuk všude okolo sebe.

Důraz na design a rychlé nabíjení

Hrajte si anebo sledujte video celé hodiny a když bude třeba, v okamžiku smartphone dobijete. Moto g23 přichází s technologií rychlého nabíjení TurboPower™ 30W, které vám poskytne hodiny energie jen za několik minut. A díky velké baterii s dlouhou výdrží se uživatelé mohou osvobodit od elektrické zásuvky.

Poslouchejte déle hudbu, realizujte dlouhé videohovory s přáteli a sledujte celé seriály. Zařízení disponuje také rychlým a pohotovým výkonem procesoru MediaTek® Helio G85. Ten umožňuje nepřetržité streamování filmů, chatování s přáteli a nebo focení – ať už jde o cokoliv, moto g23 to vše zvládne.

telefon Motorola moto g23 cena sleva

moto g23 byl pečlivě zvážený a promyšlený každý detail a jeho provedení. Toto zařízení s moderním designem přináší ultratenké tělo a úzké rámečky. Inovovaný kryt fotoaparátu je oslavou vývoje fotoaparátů společnosti Motorola a jejímu závazku ke skvělým zážitkům s fotoaparátem. Snímač otisků prstů byl navíc umístěný na boční stranu telefonu, kde je lehce přístupný a zároveň je zachován uhlazený vzhled.

telefon Motorola moto g23 cena sleva

Software a zabezpečení

Moto g23 používá čistou verzi systému Android 13 bez neohrabaných softwarových vzhledů anebo duplicitních aplikací. A navíc prostřednictvím systému Android 13 je k dispozici více možností přizpůsobení než kdykoliv před tím. Díky Material You si nyní mohou uživatelé přizpůsobit aplikace podle barvy, témy a jazyka. Dokonce i přehrávač médií bude odpovídat osobnímu hudebnímu vkusu každého. A s funkcí My UX je možné zařízení ovládat jednoduchými gesty a přizpůsobit si nastavení zábavy – vytvořit tak vzhled, který je jeden z miliónu.

Dostupnost a cena

Nový moto g23  je dostupný v barvách Pearl White, Steel Blue a Matte Charcoal s doporučenou počáteční cenou 5 599 Kč. V některých prodejnách, třeba Datart nebo Electroworld jej v současné době můžete získat se slevou za cenu 4 699 Kč. 

Zdroj a foto: Motorola

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.