Tesla Smart Aroma Diffuser – voňavé řešení do chytré domácnosti

Tesla Smart Aroma Diffuser

Tesla od Witty pokračuje v rozšiřování své lifestylové nabídky produktů chytré domácnosti. Dnes do svého portfolia zařadila chytré aroma difuzéry, které provoní celý byt. Kromě pěkného designu potěší také příjemná cena 1290 Kč. Fungují po stisknutí tlačítka nebo je můžete spustit prostřednictvím aplikace.

Na myšlence, že vůně uklidňují, pomáhají s pocitem bezpečí, ale třeba i se soustředěním, relaxací nebo dobrým spánkem, je postavený nový chytrý aroma difuzér Tesla Smart Aroma Diffuser. Poradit si dokáže s místnostmi až do 20 m2 a zásluhou 2,4 milionu kmitů za sekundu vypouští do svého okolí velmi jemnou páru. Díky tomu se vůně dostane do všech koutů místnosti.

Tesla Smart Aroma Diffuser je vybavený nádržkou o velikosti 200 ml, maximální výstup páry je 30 ml/h a nabízí celkem dva módy. Během nepřetržitého fungování difuzéru si lze vůně užívat po dobu pěti hodin. Funkce s přestávkami prodlužuje cyklus dokonce na deset hodin.

Stejně jako u všech produktů značky Tesla, i aroma difuzér Tesla Smart Aroma Diffuser je vyroben z nezávadných materiálů, a je tak zcela bezpečný. Pojistka, která na něm nechybí, se zase postará o bezpečné vypnutí ve chvíli, kdy v nádržce dojde voda.

Tesla Smart Aroma Diffuser

Součástí chytrého aroma difuzéru je i Wi-Fi přijímač, díky kterému mohou zákazníci domov provonět prakticky odkudkoli a kdykoli, třeba při cestě z práce domů. Stačí mít difuzér propojený s aplikací Tesla Smart. Tesla Smart Aroma Diffuser je v prodeji za 1 290Kč.

Technické specifikace Tesla Smart Aroma Diffuser

Napájení/příkon24 V @ 500 mA
Bezdrátové připojení Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n
Objem nádrže na vodu200 ml
Rozměry150 x 150 x 143 mm
AplikaceTesla Smart pro Google Android a Apple iOS
Maximální výstup páry30 ml/hod
Velikost místnosti<20 m2
VýdržDva módy – nepřetržité fungování 5 hodin, fungování s přestávkami až 10 hodin
MATERIÁLPP, PC, ABS

Novinka je dostupná u vybraných prodejních partnerů.

Zdroj a foto: Tesla Smart

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.