Tiskárny Epson budou vybaveny plnohodnotným tiskovým řešením MyQ X

Epson MyQ spoluprace

Epson oznamuje partnerství s nezávislým dodavatelem softwaru do tiskáren MyQ. Na tiskárnách Epson bude dostupný plně vybavený personalizovaný ovládací panel MyQ X Embedded Terminal.

Intuitivní ovládání

Intuitivní panel MyQ X zajišťuje pokročilé funkce pro správu tisku a digitalizaci, které mohou být přizpůsobeny individuálním potřebám zákazníků. Pro každého uživatele je možné na panelu nastavit funkce, které odpovídají jeho skutečným dokumentovým potřebám.

Na jedno kliknutí spustí na ovládacím panelu tiskárny personalizovanou dokumentovou akci a výrazně tak ušetří čas strávený u tiskárny.  MyQ X nabízí také pokročilé skenovací funkce, jako například převedení textu do digitální podoby díky nástroji OCR a jeho následnou digitalizaci.

Pro zvýšené zabezpečení dokumentů je v MyQ X možné nastavit dvoufázové ověření uživatele a pokročilou ochranu soborů. MyQ X rovněž umožňuje mobilní tisk v kanceláři i mimo ni s nativní aplikací pro iOS i Android.

Vzdálená správa

Nastavení MyQ X na flotile tiskáren je velmi snadné a může být provedeno vzdáleně v několika jednoduchých krocích. Dále je možné vše nastavit podle pravidel a potřeb každé organizace či firmy. MyQ X navíc nabízí detailní přehled o používání každé tiskárny ve flotile, firmy tak získají detailní přehled o aktuálním vytížení a stavu tiskáren, stejně tak jako nákladech na tisk.

Zdroj a foto: Epson

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.