TrueLife teploměr, tlakoměr a oxymetr. Skvělé vánoční dárky pro kontrolu zdraví!

Truelife vánoční dárky pro kontrolu zdraví teploměr tlakoměr oxymetr cena

TrueLife nabízí pod vánoční stromeček dárky pro kontrolu zdraví. Bezdrátový teploměr, tlakoměr a pulzní oxymetr jsou přístroje, které v domácnosti nemusíte užívat často, ale určitě se hodí je mít po ruce. Zejména když se staráte o malé děti nebo seniory.

Přiznejme si, že řadu funkcí pro kontrolu zdraví dnes dokážou sledovat chytré hodinky a náramky. Změření tlaku, teploty a kyslíku v krvi mohou zaznamenávat a měření ukládat v nějaké aplikaci v mobilním telefonu. Pro malé děti nebo seniory jsou však produkty z oblasti nositelné elektroniky občas nevhodné.

Děti je mohou při svém dovádění rozbít a pro seniory nemusí být ovládání měření snadné (malý dotykový displej a malé ikony se hůře ovládají třesoucí se rukou s menším citem v prstech). 

Výhodou samostatných přístrojů pro kontrolu zdraví je snadná obsluha, rychlé měření a použití u více uživatelů v domácnosti. I levnější přístroje nabízejí aplikace pro mobilní telefon, které dokážou měření zaznamenat.

Mezi přednosti patří i snazší čištění po použití a za zmínku jistě stojí i cenová dostupnost.  

Bezkontaktní teploměr se třemi režimy a Bluetooth

Bezkontaktní teploměr TrueLife Care Q10 BT by neměl chybět v žádné domácí lékárničce. Rychlé a jednoduché měření oceníte v každé situaci. Představuje také ideální řešení pro maminky, které ho mohou využít při každodenní přípravě stravy pro miminko.

Bezkontaktní teploměr TrueLife Care Q10 BT s Bluetooth je certifikovaným zdravotnickým zařízením, jež v sekundě změří tělesnou teplotu. Zvládne však změřit i teploty povrchů různých předmětů či tekutin. Může se tak stát pomocníkem třeba při přípravě kojenecké stravy. Stačí stisknout tlačítko, namířit a do 1 vteřiny znáte přesnou teplotu. Díky technologii infračerveného záření činí odchylka maximálně 0,1 °C.

Bezkontaktní teploměr TrueLife Care Q10 BT cena

Měření doprovází zvukový signál, který však lze snadno vypnout. Je také vybaven režimem automatického vypnutí. Disponuje i dětským režimem a v případě zvýšené teploty vás upozorní rozsvícením barevného indikátoru. Výsledky měření vidíte okamžitě na podsvíceném LCD displeji a přes Bluetooth je můžete přenést i do svého telefonu. K dispozici je totiž aplikace v češtině, která naměřené hodnoty přehledně uchová a umožňuje i sdílení například s lékařem.

Bezkontaktní teploměr TrueLife Care Q10 BT je k dostání je v sítích lékáren Dr. Max za doporučenou cenu 1 390 Kč

Pulzní oxymetr TrueLife Oximeter X5 BT 

Pulzní oxymetr TrueLife Oximeter X5 BT si najde své místo v každé domácí lékárničce a pomůže vám mít zdraví vás i celé rodiny pod palcem. Oxymetr si stačí navléct na prst a vmžiku změří saturaci krevního hemoglobinu kyslíkem a tepovou frekvenci, upozorní vás tak zavčasu na případný zdravotní problém.

Měření je naprosto bezbolestné a vestavěný OLED displej okamžitě a přehledně zobrazí naměřené hodnoty. Ty si uchováte v aplikaci, která je k dispozici v češtině, výsledky takto můžete snadno sdílet třeba se svým lékařem. Vývoj saturace zobrazuje přehledný graf. Spárování oxymetru s chytrým telefonem probíhá prostřednictvím zabudovaného Bluetooth.

Pulzní oxymetr TrueLife Oximeter X5 BT cena

Nastavení displeje lze přizpůsobit dle svých preferencí, volíte ze 6 variant zobrazení naměřených hodnot, intenzitu jasu, aktivaci či deaktivaci zvukového doprovodu tepu nebo zvukového indikátoru upozorňujícího na případnou vyšší hodnotu SpO2.

Měření pomocí oxymetru je díky speciálním senzorům velmi přesné, odchylka činí ±2 %, a dokáže zjistit i hodnotu perfuzního indexu. Ta udává podíl okysličené krve přicházející s každým novým srdečním tepem ku celkovému množství krve, které je již v končetině přítomno.

Oxymetr je tedy téměř povinnou výbavou pacientů s respiračním onemocněním nebo onemocněním srdce a ocení ho i vrcholoví sportovci. Přístroj byl klasifikován jako zdravotnické zařízení, proto se na něj můžete naprosto spolehnout. Aby byl stále připraven k akci, automatické vypínání chrání baterie před vybíjením, ty tak vydrží až 32 hodin. Oxymetr je vyroben ze silikonového hypoalergenního materiálu, který umožňuje jeho použití u dětí i dospělých, neboť se přizpůsobí jejich prstu.

Pulzní oxymetr TrueLife Oximeter X5 BT je k dostání v akci za 999 Kč na Pilulka.cz nebo na 1 499 Kč na Lekarna.cz

Digitální tlakoměr TrueLife Pulse B-Vision

Vysoký i nízký krevní tlak způsobují zdravotní problémy a není radno si s nimi zahrávat. Pokud se u vás častěji objevují výraznější odchylky od normálních hodnot, vyplatí se tlak bedlivě sledovat na pravidelné bázi. Pomocníkem vám může být digitální tlakoměr TrueLife Pulse B-Vision, který se pyšní nejen moderním designem, ale především vysokým výkonem a přesností měření. Tu zajišťuje oscilometrická metoda měření.

O přístroj se mohou dělit až dva uživatelé, jejichž hodnoty se uchovají v paměti. Uchová až 120 měření pro každého z nich. Kontrastní LED displej je pohodlně čitelný i ve tmě a k ovládání tlakoměru slouží pouhá tři tlačítka. Lidé, kteří mají problémy se zrakem, jistě ocení funkci zvukového doprovodu umožňující předčítání naměřených hodnot.

tlakoměr TrueLife Pulse B-Vision cena

Pulse B-Vision vás ohlídá i v dalších směrech. Indikátor srdečního rytmu signalizací upozorní na jeho nepravidelnost a pokud se během měření pohnete, přístroj vás vyzve k opakování měření. Sám za vás dopočítá průměrnou hodnotu z posledních tří měření a pokaždé seřadí vaše výsledky podle systému WHO na barevné stupnici. Snadno tak svůj krevní tlak posoudíte. Stejnou organizací je také otestován a certifikován.

Cestovatelé uvítají jeho skladnost a potěší, že funguje i na baterie anebo jej lze napájet skrze univerzální USB-C port. Když přístroj zrovna nepoužíváte, zůstane připraven v praktickém stojánku, do něhož uložíte i manžetu. Tu bez problémů nastavíte na potřebnou velikost, sedne tedy každému.

Digitální tlakoměr TrueLife Pulse B-Vision můžete zakoupit například v sítích lékáren Dr. Max  za doporučenou cenu 990 Kč nebo v lékárnách BENU aktuálně za cenu 889 Kč.

Zdroj a foto: TrueLife

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.