Pohodový úklid s robotickým vysavačem Lauben Robot LaserVac 52BB Pet

robotický vysavač Lauben Robot LaserVac 52BB Pet cena

Automatické vysávání a mopování, uklizený byt za pár chvil a bez starostí? To vše zvládne robotický vysavač Lauben Robot LaserVac 52BB Pet. Potěší snadnou obsluhou, českou aplikací a nyní i příznivější cenou.

Vysávání a mopování

Sníte o čisté a naleštěné podlaze bez prachu, drobků a zvířecích chlupů, ale děsí vás, že jí nikdy nedosáhnete, aniž byste museli vzít do ruky kbelík a mop?

Díky vysavači Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet se mohou vaše sny stát skutečností. Je efektivní, samostatný, chytrý a s přehledem si díky technologii MopEffect® poradí jak s bahnem zaneřáděnou chodbou, tak i s nánosem zvířecí srsti na kobercích, kterou vykartáčuje speciálním kartáčem PetCarpet®.

Dálkové ovládání

K ovládání tohoto bezkonkurenčního pomocníka vám postačí mobilní aplikace Lauben Vacuum Robot v češtině nebo dálkový ovladač. Veškerá hlasová oznámení vám Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet nahlásí česky, takže budete přesně vědět, co a jak.

robotický vysavač Lauben Robot LaserVac 52BB Pet cena

Navíc se nemusíte bát, že by nánosy prachu zůstávaly v rozích místností. Vysavač je s přehledem vymete pomocí bočních kartáčů, které si poradí i s těžko dostupnými místy.

Dlouhá výdrž na jedno nabití

Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet bez vašeho přičinění sám vytře a vysaje. Po prvním spuštění si pomocí technologie LaserVac® naskenuje váš byt (lze uložit až 5 map) a bude si tak přesně pamatovat kde co stojí, nebo leží. Na jedno nabití vydrží v provozu 200 minut a uklidí až 200 m2. Dokonce sám detekuje koberce a vysaje i pod nábytkem, díky své nízké výšce.

robotický vysavač Lauben Robot LaserVac 52BB Pet cena

Čeština v aplikaci

V aplikaci, která je kromě angličtiny a němčiny i v češtině, pak jednoduše nastavíte zakázané oblasti pomocí virtuálních stěn, nastavíte čas a intenzitu sání i vytírání a klidně můžete vysavač sledovat v reálném čase, případně zkontrolovat stav filtrů. Lze nastavit až 20 zakázaných zón a virtuálních zdí. Toto všechno ale zvládnete i bez chytrého telefonu nebo aplikace. Bude vám stačit dálkový ovladač.

Uklidí celý byt

Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet je samostatný nejenom při úklidu, ale i v oblasti dobíjení. Pokud se mu vybijí baterie v průběhu úklidu, zapamatuje si, kde skončil, odjede se nabít do dobíjecí stanice, a poté s plnou baterií dokončí započatý úklid. Nemusíte se tedy bát, že byste přišli do napůl uklizeného bytu. Ani schody nejsou hrozbou, v klidu se jim vyhne.

Po skončení úklidu ho najdete připojeného k dobíjecí stanici, což znamená, že můžete vysypat zásobníky na prach nebo očistit textilii na vytírání. V bezpečí bude i drahá a choulostivá dřevěná podlaha. Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet totiž disponuje technologií FloorSafe®.

robotický vysavač Lauben Robot LaserVac 52BB Pet cena

Bohatá výbava

V balení najdete kartáč na zvířecí chlupy PetCarpet®, hypoalergenní HEPA filtr kategorie 14, který zachytí až 99,99 % částic o velikosti 0,1 – 0,3 mikrometrů, kartáč k jeho čištění, 2 mopové textilie, 4 boční kartáče, kartáček na čištění hlavního kartáče a dálkový ovladač. Nemusíte tedy dokupovat nic navíc.

Technické údaje

Typ povrchuNa všechny druhy podlah, koberce, tvrdé podlahy, lino, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, dlažba
NavigaceAno, LIDAR s umělou inteligencí LaserVac®
AplikaceAno
JazykyČeština, angličtina, němčina
Hlasová oznámeníČeština, angličtina, němčina
FunkceLaserová navigace LIDAR s umělou inteligencí LaserVac®, specialista na domácí mazlíčky, speciální kartáč na zvířecí chlupy PetCarpet®, inteligentní dávkování vody FloorSafe®, trajektorie pohybu mopování MopEffect®, nastavitelná intenzita sání, tichý režim, IR sensor proti pádu, IR sensor proti nárazu, vysátí více místností, plánovač úklidu, až 20 virtuálních zdí a no go zón, oblasti bez mopování, uložení až pěti map, obnovení uložené mapy, detekce koberců, filtr HEPA14, hlasové oznámení
Možnosti aplikacePlán úklidu (možnost nastavení které dny a v jaký čas, jakou použije sací sílu, zda bude mopovat a jakou intenzitou, které konkrétní místnosti bude uklízet a kolikrát, až 20 virtuálních zdí a no-go zón, oblasti bez mopování, uložení až pěti map (např. chata, 1. patro, přízemí), možnost obnovení uložené mapy, pojmenování místností, sloučení a rozdělení místností, jazyk aplikace, jazyk hlasových oznámení, stav příslušenství, intenzita sání (střední, intenzivní a tichý), intenzita mopování (3 úrovně, možnost nastavit např. na citlivé podlahy), tichý režim, režim „nerušit“
Možnosti dálkového ovladačeZapnout, vypnout, směrovat
UrčeníS mopem, na čištění koberců, na zvířecí chlupy, na všechny typy podlah, pro alergiky
Pro alergikyAno
Plánování úkliduAno
Automatické dobíjeníAno
Překážka1,5 cm
Sensor proti nárazuAno, infračervený
Sensor proti páduAno, infračervený
Vysává a mopuje v jednom krokuAno
MopováníAno, technologie MopEffect® a FloorSafe®
Objem nádoby na prach475 ml
Objem nádoby na vodu220 ml
Počet bočních štětců2
Překonání překážky do výšky1,5 cm
Typ ovládáníNa těle, dálkový ovladač, aplikace
FiltryHEPA filtr 14, omyvatelný filtr
Výška9,6 cm
Šířka33 cm
Hmotnost3,1 kg
VýbavaPetCarpet®, boční kartáče, dálkové ovládání, HEPA filtr, mopovací textilie z mikrovlákna
Vyměnitelná baterieAno
BarvaČerná
Hlučnost62 dB
Doba nabíjení240 – 360 min
Doba provozu200 min
Na jedno nabití200 m2
TypRobotický

Dostupnost a cena

Robotický vysavač Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet je k dostání v řadě obchodů s elektronikou a domácími spotřebiči. Můžete jej zakoupit i na na webu výrobce Lauben za 8 999 Kč (původní pořizovací cena 12 990 Kč byla v poslední době snížena téměř o 4 000 Kč). 

Zdroj a foto: Lauben

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.