Vánoční výběr LAMAX: zvolte si sluchátka Duals1 do uší nebo HighComfort s ANC

Vánoční tipy sluchátka Lamax Duals1 a HighComfort ANC cena

Hledáte vánoční dárek pro milovníky hudby? Můžete zvolit třeba bezdrátová sluchátka LAMAX Duals1 do uší nebo vyberte LAMAX HighComfort ANC a využijte potlačení vnějšího hluku. 

Sluchátka LAMAX Duals1 do uší

Užijte si perfektní hudební zážitek s ergonomickými sluchátky LAMAX Duals1, které zaujmou svým polonahým tělem s techy designem, a zároveň odzbrojí křišťálově čistými výškami a dunivými basy v extra rozsahu a bez zkreslení. To vše díky dvouměničové technologii, kterou LAMAX pro svá sluchátka použil mezi prvními.

DualBeat® technologie řídí poměr frekvencí pro perfektní finální mix všech tvých tracků. Díky kodeku aptX navíc boostuje přenosovou rychlost Bluetooth 5.0, která udrží perfektní sound v top bezdrátové kvalitě klidně až 28 hodin bez použití nabíječky. 

Sluchátka Lamax Duals1

Pro nabití ale stačí sluchátka jednoduše hodit do stylového hliníkového pouzdra s LED displejem. Pokud patříte mezi milovníky silných a vyvážených basů, určitě oceníš technologii BeatBass® v unikátní kombinaci s technologií DualBeat®.

Jejich spojení uším otevře úplně novou hudební dimenzi.  Nic ji navíc nebude narušovat, protože sluchátka potlačí veškerý okolní hluk a nevadí jim ani vlhkost nebo pot.

Vyberte si ze tří velikostí špuntů, které jsou součástí balení a oddejte se hudebnímu zážitku. Sluchátka LAMAX Duals1 padnou do ucha opravdu každému. A pokud máte plné ruce práce, kdy nestíháte přepnout ani písničku, žádný stres – sluchátka jdou ovládat i hlasem. Navíc díky ovládání na sluchátkách umožní přijímat i hovory, takže telefon můžete klidně nechat v kapse.

Sluchátka Lamax Duals1

LAMAX HighComfort ANC s aktivním potlačením vnějšího hluku

Bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením vnějšího hluku LAMAX HighComfort ANC přinášejí naprostý klid na práci či k relaxaci. Pusťte si své oblíbené songy, nebo klidně zurčení potůčku či šumění moře a okolní svět prostě zmizí.

Jak je to možné? Sluchátka neustále poslouchají přes mikrofony okolní zvuky a inteligentní procesor ihned vytváří jejich opačný tón, který nechtěný hluk vyruší a uším je nepustí. V řeči čísel ztlumí okolní zvuk o 28-30 dB. Vychutnáte si tak dokonale hudbu, a ještě šetříte svůj sluch, protože není potřeba zvyšovat hlasitost na maximum. Zvuk jako z koncertního sálu navíc podporují moderní kodeky AAC a SBC a aptX HD.

Sluchátka Lamax HighComfort ANC

Náhlavní sluchátka možná na první pohled působí robustně, ale jejich titanový design je vyladěný do posledního detailu, takže v nich budete vypadat skvěle. Ergonomická konstrukce a skvěle padnoucí náušníky zajišťují maximální pohodlí.

V klidu vydrží dělat společnost až 50 hodin, při zapnuté ANC funkci rušení vnějšího hluku 26 hodin. Poté je stačí dobít prostřednictvím univerzálního USB-C kabelu a můžete poslouchat dál. Tato sluchátka zvládnou i cesty za dobrodružstvím. Jsou vysoce odolná, pevná a lehce skladná do cestovního pouzdra.

Sluchátka Lamax HighComfort ANC

Telefon můžete mít v batohu, díky Bluetooth 5.0 s ním budou sluchátka stále ve spojení až do vzdálenosti 15 m. Za zmínku určitě stojí i ovládání na sluchátkách a hlasový asistent.

Dostupnost a cena

Sluchátka LAMAX Duals1 do uší jsou k dostání za 1 590 Kč a sluchátka LAMAX HighComfort ANC přes uši jsou v prodeji za 2 490 Kč. Koupit je můžete jak v e-shopu Lamax, tak v prodejních sítích Datart anebo na Mall.cz.

Zdroj a foto: Lamax

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.