Varta uvádí na trh bezdrátovou powerbanku Wireless Power Bank 20000

powerbanka Varta Wireless Power Bank 20000 cena

Nová bezdrátová powerbanka Varta Wireless Power Bank 20000 nabízí vyšší kapacitu vestavěné baterie než její předchůdci a umožní připojení až 4 zařízení k nabíjení současně.

Nabíjení pro všechny

Po úspěchu předchozí menší varianty přichází na trh vylepšená bezdrátová powerbanka, která nejen že nabízí 2x větší kapacitu, ale také rychlejší kabelové nabíjení. Základem powerbanky je Lithium Polymer baterie s kapacitou 20 000 mAh.

Zařízení umožnuje maximální nabíjení kabelem 20 W v případě jednoho zařízení a 15W v případě více připojeních zařízení. Powerbanka nabízí nejen tři USB konektory (2x klasické USB + USB-C), ale také bezdrátové nabíjení standardu Qi.

Pro „drátové“ nabíjení je možné využít standardu Quick Charge 3.0 či Power Derlivery a pro bezdrátovou variantu se pak nabízí až 10 W nabíjecí síly. Powerbanku je možné navíc využít pro nabíjení až čtyř zařízení najednou – 3x USB + 1x bezdrátově.

Nabíjení USB-C kabelem

Samotnou Wireless Power Bank je možné nabít přes USB-C (podpora Power Delivery in/out) pomocí USB nabíječky, počítače atp. Pokud máte vybitou powerbanku i další zařízení, tak přichází na řadu podpora pass-through. Tato funkce umožnuje nabíjet jak powerbanku, tak k ní připojená zařízení a např. přes noc tak dodat energii všemu potřebnému.

powerbanka Varta Wireless Power Bank 20000 cena

Povedený design

O nabití a jeho stavu informují čtyři stavové diody. Pro pohodlné bezdrátové nabíjení je zařízení osazeno protiskluzovým gumovým kolečkem, který mobil nebo např. sluchátka drží na místě a nehrozí tak sesunutí.

Stejně tak je samotný povrch powerbanky z plastu se „strukturou“, která brání prokluzování zařízení jak na stole, tak např. v ruce. Součástí balení je kvalitní USB-A – USB-C kabel podporující rychlé nabíjení.

Technické údaje

  • Podporované nabíjení režimy: až 20 W, (5 V/3 A; 9 V/2.22 A; 12 V/1.67 A)
  • Konektory: 2x USB-A (QC 3.0), USB-C in/out (Power Delivery)
  • Rozměry: 160 x 79 x 24 mm
  • Hmotnost: 438 g

Dostupnost a cena

Powerbanka Varta Wireless Power Bank 20000 je v nabídce obchodů s elektronikou (například CZC.cz) za 1 399 Kč. K dispozici je i varianta s kapacitou 15 000 mAh, která je o 300 Kč levnější a stojí 1 099 Kč.

Zdroj a foto: Varta

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.