Varta uvádí rychlou bezdrátovou nabíječku Varta Wireless Charger Pro

rychlá bezdrátová nabíječka Varta Wireless Charger Pro cena

Varta uvádí na trh rychlou bezdrátovou nabíječku Varta Wireless Charger Pro, která je připravena nabíjet zařízení v pomalejších režimech od 5 do 10 W a poskytuje i rychlý režim 15 W.

Rychle a bezdrátově

Bezdrátové nabíjení je stále populárnější. Problémem ale často bývají nižší rychlosti. Tuto situaci do značné míry řeší nová bezdrátová nabíječka Varta. Wireless Charger Pro přináší bezdrátové nabíjení s podporou standardu Qi a maximální rychlostí nabíjení 15 W.

Vyhoví i starším zařízením

Pro starší zařízení jsou k dispozici i pomalejší režimy 5, 7, 10 a tedy také 15 W. Pro použití nabíječky stačí připojit USB-C zdroj podporující standard USB Power Delivery  (5 V/ 2 A; 9 V/ 2 A; 12 V/1.5 A) a nabíjené zařízení už jen jednoduše položit. O stavu nabíjení informuje vícebarevná dioda.

Pro telefony, hodinky i sluchátka

Pohodlnému nabíjení a stabilitě pomáhají silikonové „nožky“ a „antislip“ materiál, který udrží na místě i mobily se „skleněným“ tělem.

rychlá bezdrátová nabíječka Varta Wireless Charger Pro cena

Základna nabíječky je z kvalitního hliníku a kryt nabíjecí části v kombinaci plastu a „textilního“ povrchu. Varta Charger Pro si poradí se všemi zařízeními jako jsou telefony, chytré hodinky, bezdrátová sluchátka a další USB zařízení.

Technické údaje a výbava

  • Napájení: Vstup: 5V 2.0A, 9V 2.0A, 12V 1.5A, Výstup:  5W, 7.5W, 10W a 15W
  • Rozměry: 100 x 100 x 6,5 mm
  • Hmotnost: 89 g
  • V balení je přiložen 1m USB-C to USB-C kabel
  • Záruka: 3 roky 

Dostupnost a cena

Bezdrátovou nabíječku Varta Wireless Charger Pro je možné zakoupit 699 Kč u prodejců elektroniky, například na www.czc.cz

Zdroj a foto: Varta

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.