Varta uvedla výkonnou nabíjecí čelovku Varta Outdoor Sports H30R Wireless Pro

čelovka Varta Outdoor Sports H30R Wireless Pro cena

Nová nabíjecí čelová svítilna Varta Outdoor Sports H30R Wireless Pro nabízí vysoký světelný výkon, tři režimy svícení, ale také integrovanou baterii s nabíjením s využitím přiložené „kolébky“. Při jejím používání se tedy obejdete bez nutnosti shánět náhradní baterie.

Trojice LED světel

Základem na kterém H30R Pro staví, jsou výkonné LED a k dispozici jsou hned tři. První výkonná nabízí dosvit až 80 m, druhá nabízí tzv. „flood“ režim, který je vhodný zejména na osvícení nejbližšího okolí.

Poslední LED je červená varianta, která je praktická pro pohyb v prostoru bez rizika oslnění okolí. 

Navíc je k dispozici také kombinovaný režim, kdy čelovka spojí dvě bíle LED a nabídne celkový výkon až 400 lumen.

Pokud kapacita baterie klesne pod 10 % zabliká dedikovaná stavová dioda, která informuje o potřebě dobití.

Snadné nabíjení

Přiložená nabíjecí „základna“ disponuje USB-A rozhraním. Čelovce tak dodáte energii připojením k počítači, nabíječce mobilu, ale také např. powerbance. Snadno tak můžete H30R Wireless Pro nabít i uprostřed divočiny.

čelovka Varta Outdoor Sports H30R Wireless Pro cena

V závislosti na zvoleném režimu výkonu svítilna dokáže svítit až 50 h. Čelovka přežije pár ze dvou metrů na zem a odolá vlivům prachu a vody v rámci standardu IPX7.

čelovka Varta Outdoor Sports H30R Wireless Pro cena

Dostupnost a cena

Čelová svítilna Varta Outdoor Sports H30R Wireless Pro je již v prodeji za 899 Kč. Můžete koupit například v eshopu www.remivar.cz nebo v dalších obchodech s elektronikou či sportovními potřebami.

Zdroj a foto: Varta

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.