Verbatim flash disk Store ‚n‘ Go USB-C pro uložení 32, 64 nebo 128 GB dat

Přenosný disk Verbatim Flash disk Store 'n' Go USB-C cena

Verbatim představil nový přenosný USB flash disk Store ‚n‘ Go USB-C, který je určen pro nejnovější smartphony, tablety a stolní či přenosné počítače. 

Nový flash disk Verbatim Store ‚n‘ Go umožňuje rychle a snadno ukládat a přenášet soubory mezi zařízeními kompatibilními s USB-C.

Disk se jednoduše zapojuje do portů typu C, což je nyní běžný standard pro notebooky, telefony a tablety, a není potřeba žádný adaptér.

Díky rozhraní 3.2 Gen 1 a přenosové rychlosti až 100 BM/s*, lze bez problémů flash disk Store ‚n‘ Go použít k rychlému přenosu větších souborů nebo více souborů najednou.

Ochrana konektoru USB-C

Tento velmi elegantní USB klíč má zasouvací konektor USB-C, díky kterému je ideální pro použití na cestách, protože tak neztratíte kryt a konektor je chráněn v pouzdře, ikdyž jej zrovna nepoužíváte.

Přenosný disk Verbatim Flash disk Store 'n' Go USB-C cena

Dostupnost a cena

Flash disk Store ‚n‘ Go USB-C je nejnovější ze široké řady USB klíčenek od Verbatimu a je nyní k dispozici v kapacitách 32 GB (PN49457), 64 GB  (PN49458) a 128 GB  (PN49459).

Přenosný disk Verbatim Flash disk Store 'n' Go USB-C cena

Ceny pro trh v ČR nebyly zatím zveřejněny, v zahraničí se prodává od 28,69 USD v nejnižší verzi 32 GB do 37,25 USD za variantu 128 GB.  České ceny by se mohly pohybovat mezi 650 a 900 Kč. Po zpřesnění výrobcem bude článek aktualizován.

Zdroj a foto: Verbatim

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.