Starší chytré TV Samsung podporují cloudové služby Xbox nebo NVIDIA GeForce NOW

Samsung TV gaming streaming Xbox a NVIDIA GeForce NOW

Samsung rozšířil nové streamingové služby a hry v rozlišení 4K a nabídku streamingu i na chytré televizory z roku 2021.  Hraní na špičkové úrovni tak je dostupné podstatně většímu množství uživatelů po celém světě.

Cloudové hry mohou využít i miliony majitelů chytrých televizorů Samsung z roku 2021

Samsung v České republice nabízí samostatné televizní aplikace hlavních herních streamingových firem, mezi něž patří Xbox, NVIDIA GeForce NOW či Stadia.

Díky rozšíření pro chytré televizory Samsung z roku 2021 jsou herní aplikace Xbox a NVIDIA GeForce NOW dostupné i mnoha dalším uživatelům prostřednictvím televizních aplikací.

Uživatelé si můžou výše zmíněné aplikace stahovat z internetového úložiště Samsung App Store přímo do TV.

4K hry jsou nyní na chytrých televizorech Samsung k dispozici díky službě NVIDIA GeForce NOW

Uživatelé GeForce NOW nyní můžou streamovat hry pro PC v rozlišení až 4K při frekvenci až 60 obrázků za vteřinu na chytrých televizorech Samsung modelového roku 2022 a 2021.

Samsung TV gaming streaming Xbox a NVIDIA GeForce NOW

Není přitom nutné nic stahovat, instalovat ani aktualizovat. Aby streaming fungoval v nejvyšší kvalitě, je nutné předplatné prémiové verze GeForce NOW – pak si uživatelé vychutnají nejen rozlišení 4K a vyšší frekvenci streamování, ale také technologii RTX, přednostní přístup k herním serverům NVIDIA a prodloužené osmihodinové hraní.

Kompatibilní televizory z modelové řady 2021: QN900A, QN800A, QN700A, QN95A, QN91A, QN90A, QN85A, Q80A, Q77A, Q75A, Q70A, Q67A, Q65A, Q60A, LS03A, AU9072, AU8072, AU7172

Další informace o herních televizorech Samsung: samsung.com/cz/tvs/gaming-tv.

Zdroj a foto: Samsung 

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.