Videokonferenční monitor Dell UltraSharp

videokonferenční monitor Dell Ultrasharp U3223QZ

Nový videokonferenční monitor UltraSharp 32 4K (U3223QZ) je držitel ocenění CES Innovation Award Honorees. Tento monitor s webovou kamerou UltraSharp nabízí uživatelům duální mikrofony s potlačením ozvěny a 14W reproduktory poskytují efektivní spolupráci a bezproblémový vizuální zážitek.

Technologie IPS Black a VESA DisplayHDR 400 umožní prohlížet obsah s rozlišením 4K ve větších detailech, vylepšeným kontrastem a barvami, zatímco ComfortView Plus snižuje škodlivost modrého světla a zachovává přesnost barev.

Dell Ultrasharp U3223QZ

Nový UltraSharp je certifikován pro Microsoft Teams a přichází s funkcemi ochrany osobních údajů a funkcemi pro zlepšení produktivity díky kterým lze snadno zapnout a vypnout ztlumení mikrofonu, aktivovat/deaktivovat webkameru pomocí SafeShutter a rychle se přihlašovat a odhlašovat z aplikace. Sofistikovaný design s platinově stříbrným povrchem je skvělým doplňkem domácí kanceláře i firemního prostoru a díky rozsáhlým možnostem připojení a množstvím portů lze tento monitor snadno přeměnit na centrum produktivity.

Videokonferenční monitor Dell UltraSharp 32 4K (U3223QZ) bude celosvětově dostupný 29. března 2022.

Zdroj a foto: Dell