Dell představil nový a výkonnější notebook XPS 13 Plus

notebook Dell XPS 13 Plus

Dell Technologies představil v rámci veletrhu elektroniky CES 2022 notebook XPS 13 Plus, který je dosud nejvýkonnější z této série a je navržen tak, aby spadal do kategorie minimalistického a moderního stylu. Elegantní klávesnice, řada funkcí, dotyková podložka a opěrka dlaní poskytují čistý, ikonický vzhled, který je komfortní na dotek. Jedná se o první XPS vyrobený s využitím vodních obnovitelných zdrojů energie, výrazně snižuje uhlíkovou stopu hliníku a je 100% recyklovatelný.

Od základu přepracovaný s vyšším výkonem než kdy předtím, XPS 13 Plus umožňuje dělat vše, co mají uživatelé rádi, a to ve velkém stylu. I když jsou pěkný design a výkonné technologické inovace zásadní, pod povrchem je toho mnohem více. XPS 13 Plus je první XPS 13 navržený pro 28W procesory Intel Core 12. generace, podporovaný většími ventilátory, které poskytují o 55 % lepší proudění vzduchu bez navýšení hluku nebo teploty.

Dell XPS 13 Plus

XPS 13 Plus dbá na minimalistický, přesto efektivní design, čímž pomáhá zajišťovat komplexní a bezproblémový zážitek. Minimalistický vnitřek notebooku podporuje skvělý kreativní zážitek díky displeji typu edge-to-edge, který je nejlepší ve své třídě. Dva reproduktory s širokým dynamickým rozsahem směřují nahoru a jsou ukryty pod klávesnicí, zatímco dva reproduktory směřující dolů jsou na základně, což vytváří celkově skvělý zvuk pro hudbu, filmy a konference. Funkce Express Charge 2.0, která notebook nabije na přibližně 80 % za méně než hodinu navíc zajišťuje, že uživatel snadno překoná i větší vzdálenosti bez nutnosti notebook připojit do zásuvky.

Reklama/Advertisement

XPS 13 Plus je k dispozici v nadčasových barvách: světlé (Platinum) a tmavé (Graphite) s komfortnější povrchovou úpravou. Klávesnice s nulovou mřížkou je pohodlná na dotyk při každém stisknutí klávesy. Horní řada klávesnice je nyní hladší díky novému kapacitnímu dotykovému ovládání a tradiční trackpad byl nahrazen skleněným touchpadem, který poskytuje haptické odezvy na dotek.

XPS 13 Plus bude celosvětově k dispozici na jaře 2022 s Windows 11 nebo Ubuntu 20.04 ve verzi Developer Edition. Ceny zatím nebyly oznámeny.

Zdroj a foto: Dell

Reklama/Advertisement