Vodafone spouští vánoční nadílku pro zákazníky s předplacenými kartami

Vodafone Vánoce 2022 nabídka přepdplacené karty datové služby

Vodafone letos pro zákazníky s předplacenými kartami  přichystal před Vánocemi rovnou čtyřnásobnou nadílku. Dárky bude odhalovat postupně, jako první dnes přichází s balíčkem až 11 GB dat měsíčně.

Levnější datové balíčky

Už na začátku listopadu Vodafone představil svou vánoční kampaň včetně spotů, na ni aktuálně navazuje i vánoční nabídka pro předplacené karty. Zákazníci si mohou během následujících čtyřech týdnů postupně rozbalit čtyři dárky.

První už dnes, jde o datový balíček 6 GB dat a neomezené SMS v síti, jehož cena klesá z 349 na 199 korun měsíčně, a to na půl roku. Každý měsíc si k němu navíc zákazník může v samoobsluze Můj Vodafone vyzvednout 5 GB dat zdarma.

Za 199 korun měsíčně tak lze získat celých 11 GB dat a neomezené SMS v síti Vodafonu. Zvýhodněný balíček si je možné pořídit do 4. prosince, a to na webu vodafone.cz/vanoce-s-predplacenkou po přihlášení do samoobsluhy Můj Vodafone.

Vodafone Vánoce 2022 předplacené karty datové balíčky

„Chceme odměnit naše věrné zákazníky a víme, že v předvánočním shonu mobilní data ocení hned dvojnásob. Proto jsme se jim rozhodli nadělit rovnou nejvyšší datový balíček s výrazným dlouhodobým zvýhodněním,“ říká Simona Lišková, marketingová ředitelka Vodafonu.

Nabídka každý týden

Každý týden bude na zmíněném webu představena další vánoční limitovaná nabídka. Každá z nich má omezenou platnost, a proto se vyplatí stránku pozorně sledovat. Přesné podmínky pro využití speciálních nabídek jsou zde. Hned příští týden, od 5. prosince, je pro zákazníky nachystaná nová limitovaná edice předplacené karty, se kterou zákazník ušetří dlouhodobě.

Zdroj a foto: Vodafone