Vánoce od Vodafone: Bohatý výběr dotovaných telefonů i další elektroniky

Vánoce Vodafone, telefon notebook tarif cena v akci

Vánoční kampaň Vodafonu zdůrazňuje, že zpřístupňování moderních technologií všem bez rozdílu věku má velký smysl. Nákup telefonu, tabletu nebo počítače nyní usnadní mnohatisícové dotace na široký výběr zařízení i bezúročné splátky.  Podívejte se ceny v akci.

Pro telefony a další dárky letos do Vodafonu

Vodafone odstartoval vánoční nabídku, kterou letos potěší jak nové, tak hlavně stávající zákazníky. Přináší v ní nejširší výběr dotovaných zařízení, to znamená telefonů, chytrých hodinek, tabletů, počítačů, televizí i třeba herních konzolí, na českém trhu.

Nově si přitom zákazník ke každému telefonnímu číslu s měsíčním tarifem může výhodně koupit rovnou dvě zařízení. Vodafone jejich kombinace neomezuje, výběr je flexibilní. Pro první zařízení platí slevy až 5 000 korun (u telefonu Samsung Galaxy Z Flip4 128 GB dokonce 8 000 korun), další zařízení si pak lze pořídit ve formě splátek bez navýšení, zákazník nezaplatí nic navíc.

Pro věrné zákazníky je připravená elektronika od 1 koruny a zbytek na bezúročné splátky už od 100 korun měsíčně. Na nabídku telefonů se můžete podívat zde: Vánoční nabídka Vodafone

Vánoce Vodafone, telefon notebook tarif cena v akci

Neomezený tarif za 599 korun, úspěšná akce pokračuje

Vodafone také pokračuje v akční nabídce: v kombinaci s pevným internetem vyjde mobilní Neomezený tarif Basic na 499 korun, tarif Super na 599 korun měsíčně. Podobně i samostatné SIM karty jsou za 599 a 799 korun jasně nejlepší nabídkou na českém trhu.

Pro pevné internetové připojení Vodafone dál nabízí Zvýhodnění napořád: rychlost 1 Gb/s vyjde místo standardních 899 na 699 korun, při kombinaci více služeb dokonce na 599 korun měsíčně. Podobně třeba rychlost 150 Mb/s na 299 korun plus pronájem modemu. Podrobnosti jsou zde.

Programy a filmy zdarma

Připravená je i speciální televizní nabídka. Zákazník, který si u Vodafonu koupí televizor Sony (na výběr jsou úhlopříčky 55 a 65 palců), získá službu Vodafone TV s tarifem Komfort na 3 měsíce zdarma.

A stávající i noví zákazníci automaticky k tarifu Klasik dostávají přes Vánoce zdarma přístup do Videotéky Vodafone TV, kde jsou k dispozici tisíce titulů včetně oblíbených vánočních pohádek a filmů.

Vánoce Vodafone, telefon notebook tarif cena v akci

Na své dárky se mohou těšit také majitelé předplacených karet, Vodafone je představí později – 24. listopadu.

Firmy mohou ušetřit tisíce korun

Vodafone i nadále podporuje všechny své firemní zákazníky. Spojením služeb mobilního tarifu Neomezený Business Super za 699 korun a například pevného internetu s rychlostí 200 Mb/s za 351 korun zaplatí zákazníci 1050 korun měsíčně a ročně ušetří tisíce korun, které mohou investovat efektivně zpět do svého podnikání. Detailní informace najdete na webu Spojte služby.

Více o letošních Vánocích Vodafonu najdete na www.vodafone.cz/vanoce.

Nabídku pro zákazníky s předplacenými kartami najdete v tomto článku: Vodafone spouští vánoční nadílku pro zákazníky s předplacenými kartami

Zdroj a foto: Vodafone

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.