Vodafone tarify pro mladé: Neomezený objem dat a Apple Airpods za korunu

Vodafone neomezené tarify neomezený tarif pro mladé cena

Vodafone představil nové tarify pro mladé do 26 let. Všechny už obsahují neomezený objem dat, na výběr jsou tři rychlosti stahování a podmínkou už není ani karta ISIC. Noví zákazníci s tarify #jetovtobě mohou získat sluchátka Apple Airpods za 1 korunu.

Nenechte se brzdit

Kdy jsou mladí lidé se svým mobilním tarifem nejspokojenější? Když mají k dispozici neomezený objem dat a nemusí se tak při připojení „brzdit“. Například klasické telefonování pro ně už zdaleka tak důležité není, ukazují stále silněji průzkumy Vodafonu.

Mladé ovšem často limituje omezený rozpočet. Vodafone proto přináší tarify #jetovtobě v nové podobě. Skončila nabídka s konkrétními datovými balíčky, nově jsou všechny neomezené. Ceny jsou přitom nejlepší na trhu a pro mladé lidi dostupné.

Nabídka tarifů

Mají nyní na výběr ze tří tarifů jak s neomezeným objemem dat, tak hovorů a SMS, liší se pouze rychlost stahování. Jde o 4 Mb/s, o 20 Mb/s a o neomezenou 5G rychlost. Podmínka pro pořízení tarifů je pouze věk do 26 let včetně. Vodafone neomezené tarify neomezený tarif pro mladé cena

Karta ISIC už potřeba není. Kdo ji ale předloží, získá ještě výhodnější ceny – to v praxi znamená třeba zmíněný neomezený tarif se 4 Mb/s za 487 korun měsíčně. Taková rychlost přitom bez problémů umožňuje například sledovat na mobilu filmy z videotéky Netflix. Kompletní nabídku shrnuje přiložená tabulka.

„Mladí věnují svou pozornost kamarádům, planetě, škole, sportu, influencerům a dalším asi 3 361 věcem před tím, než ji budou věnovat nám a našim tarifům. Proto k nim chceme v nabídce i reklamě mluvit naprosto upřímně. Dáváme neomezená data, tři rychlosti a nejlepší cenu na trhu,“ říká Veronika Bolfová, která má nabídku pro mladé ve Vodafonu na starost.

Vodafone neomezené tarify neomezený tarif pro mladé cena

„Pokud bych měla vyzdvihnout jen jeden tarif, jde rozhodně o #jetovtobě Super+ s rychlostí 20 Mb/s, protože s takovým tarifem si můžete pohodlně přes mobilní hotspot připojit třeba i notebook a na něm videohovory. S kartou ISIC tento tarif vyjde jen na 657 korun měsíčně a dává vám svobodu přesunout si svůj pracovní stůl s notebookem a internetem vlastně kamkoliv,“ dodává.

Sluchátka Airpods za 1 korunu

Noví zákazníci, kteří si pořídí tarif #jetovtobě Super+ nebo #jetovtobě Premium 5G, mohou získat sluchátka Apple AirPods 3. generace za pouhou 1 korunu. Jejich aktuální cena přitom jinak přesahuje 5000 korun. 

Více o nových tarifech pro mladé najdete na webové stránce www.vodafone.cz/jetovtobe.

Zdro a foto: Vodafone 

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.