Vodafone v letní akci přidává k předplaceným kartám mobilní data

Vodafone předplacené datové balíčky léto 2023

Vodafone od 1. června 2023 rozdává v rámci letní akce k předplaceným kartám 5 GB dat navíc. Kromě toho na konci června vylepší svou standardní nabídku balíčků k předplaceným kartám.

Mobilní data v akci

Během června, července i srpna si každý zákazník s balíčkem obsahujícím data může vyzvednout 5 GB dat navíc v internetové samoobsluze nebo aplikaci Můj Vodafone. V praxi tak mohou lidé třeba s balíčkem 1,5 GB + neomezenými SMS v síti přes léto využít 6,5 GB dat, a to za cenu jen 119 korun měsíčně.

Datový dárek 5 GB čeká na všechny, kteří využívají balíčky z kategorie Data+SMS nebo Komplet. Letní akce startuje 1. června a platí až do konce srpna nejen pro nově zakoupené předplacené karty, ale také jde o dárek pro stávající zákazníky.

Úprava standardních balíčků od konce června

Od 29. června 2023 zároveň dostane novou podobu i standardní nabídka balíčků k předplacené kartě. Příkladem je balíček 6 GB dat a neomezené SMS v síti. Nově bude obsahovat 10 GB dat za cenu 399 korun. Takový objem vystačí i těm, kteří využívají mobilní připojení každý den i pro datově náročnější aktivity.

Novou nabídku balíčků platnou od 29. června přehledně shrnuje přiložená tabulka: 

Vodafone předplacené datové balíčky léto 2023

Stávající zákazníci se o změnách dozví v samoobsluze Můj Vodafone a také prostřednictvím SMS zpráv.

Zdroj a foto: www.vodafone.cz 

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.