Platební brána Barion šifruje přenášená data a garantuje jejich bezpečí

Barion platební brána šifrování dat platební karta ilustrace

Barion, poskytovatel moderních platebních bran, vyzdvihuje svůj závazek k bezpečí a ochraně dat při jejich sběru a analýze. Všechna data, která jsou shromažďována pomocí nástroje Barion Pixel, jsou šifrována a bezpečně uložena, čímž je zajištěno, že nedojde k jejich zneužití. Data slouží k optimalizaci e-shopů a snížení poplatků za využití brány.

„Naším cílem je, aby se naši zákazníci mohli spolehnout na to, že jejich data jsou u nás v bezpečí. Všechna data sbíraná pomocí Barion Pixelu jsou šifrovaná a bezpečně uložena,“ říká Balázs Judik, marketingový ředitel společnosti Barion.

Barion Pixel je nástroj sloužící ke sběru a následné analýze dat, který pomáhá e-shopům získat podrobné informace o chování svých zákazníků. Tyto informace mohou e-shopy využít k optimalizaci nákupní zkušenosti a tím posléze zvýšit své zisky a celkovou zákaznickou spokojenost. Současně lze všechny tyto informace využít k prevenci podvodů a k zajištění maximálního bezpečí provedených transakcí.

Barion Pixel lze jednoduše integrovat do e-shopu jako malý fragment programovacího kódu, který shromažďuje množství dat o pohybu zákazníků na webu, které vyhodnotí a přehledně zobrazí. Jde tak o nástroj, který elegantním způsobem pomáhá nastavit e-shopy do téměř ideální podoby.

„Pokud zákazník navíc udělí souhlas s použitím dat pro další marketingové účely, jsme schopni dodat dodatečné služby, jako je Barion Metrics a Barion Targets, které slouží k zevrubné analýze a chytrému zacílení reklamy na vybrané skupiny zákazníků,“ vysvětluje Judik.

Kromě zajištění bezpečí dat společnost Barion nabízí e-shopům možnost snížení transakčních poplatků prostřednictvím svého unikátního obchodního modelu, kdy Barion může díky sběru dat nabídnout klientům nejnižší možné poplatky.

Zdroj: Barion, foto: Pexels

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.