Výhodný set zesilovače Bose Amplifier a reproduktorů Elac Uni-Fi Reference UBR62

zesilovač Bose Amplifier a reproduktory Elac Uni-Fi Reference UBR62 cena

BaSys zákazníkům nabízí pečlivě sladěnou sadu moderního zesilovače Bose Amplifier a policové reprosoustavy Elac Uni-Fi UBR62 pro špičkové ozvučení, propojení všech zdrojů hudby a rozvedení zvuku i z vinylů po celém domě.

Nová cenově výhodná sada je určena pro všechny příznivce vysoce kvalitní reprodukce hudby všech formátů. Nabízí precizní zvuk, který osloví náročné posluchače, streaming hudby z populárních internetových služeb jako Spotify, Deezer a další a rádií, lze ji využít pro poslech z gramofonu či CD přehrávače a umožňuje vytvoření chytrého komplexního ozvučení domácnosti i zahrady s využitím všech zdrojů zvuku.

zesilovač Bose Amplifier a reproduktory Elac Uni-Fi Reference UBR62 cena

Moderní zesilovač Bose Music Amplifier

Tento velmi kompaktní moderní přístroj od Bose je osazen špičkovým stereo zesilovačem o výkonu 125 Wattů na kanál a dokonale propojuje světy digitální a analogové hudby. Pomocí tohoto a designově moderního přístroje, který se pomocí síťového konektoru nebo Wi-Fi rozhraní připojí k internetu, lze streamovat hudbu z několika hudebních služeb (Spotify, Deezer a TuneIn), přehrávat stávajících analogových nosičů, jako jsou například gramofonové desky a zároveň ho díky optickému vstupu využít pro reprodukci filmového stereo zvuku z televizoru.

Bose Amplifier umí přenést hudbu z analogového vstupu (například gramofonu nebo CD přehrávače) i do chytrých reproduktorů či audio systémů v dalších místnostech bez nutnosti kabelových rozvodů. V případě gramofonu je třeba mít přístroj vybavený phono předzesilovačem, vhodný je například základní model ikonické řady Elac Miracord 50, nebo použít externí gramofonový předzesilovač Pro chytrý rozvod hudby lze využít reproduktory různých značek nebo vestavěné či venkovní komponenty Bose.

Celý domácí audio systém mohou pak ovládat všichni členové domácnosti pomocí aplikace Bose Music ve svém smartphonu. V aplikaci si uživatelé snadno určí, kde všude bude hudba hrát, včetně možnosti individuálního nastavené hlasitosti v jednotlivých místnostech. Poslech není přitom vázán na neustálou přítomnost telefonu v dosahu Bluetooth a při využití prémiových účtů na streamovacích službách lze dosáhnout streamování ve studiové kvalitě.

zesilovač Bose Amplifier a reproduktory Elac Uni-Fi Reference UBR62 cena

Bose Amplifier nabízí integrovaný streamer, cinchový analogový vstup například pro CD přehrávač nebo gramofon s phono předzesilovačem, optický vstup, analogový výstup připojitelný do dalšího audio systému, samostatný výstup pro případné zapojení subwooferu, WiFi rozhraní a síťové konektory pro stabilní průchozí kabelové připojení k internetu.  Bezdrátově lze zvuk rozvést do dalších místností pomocí aktuálně prodávaných chytrých reproduktorů a soundbarů z rodiny Bose, nebo s využitím libovolných audio zařízení podporujících AirPlay 2, Chromecast či Spotify Connect.

Reprosoustava Elac Uni-Fi Reference UBR62

Německý Elac patří mezi nejvýznamnější výrobce reprosoustav na světě a jeho kompaktní policový třípásmový model Uni-Fi Reference UBR62 je ukázkovým příkladem dokonalé kombinace excelentního zvuku, moderního designu a precizního provedení. Ozvučnice kombinující dřevěný dekor s matně černou barvou jsou nádherným doplňkem každého moderního interiéru.

Vrchní koncentrický středo-výškový reproduktor obsahuje ve skutečnosti dva měniče – uprostřed umístěný špičkový výškový reproduktor schopný reprodukovat tóny do frekvence až 35 kHz a vyspělý středový měnič. Toto koncentrické řešení zajišťuje díky ideálnímu šíření všech středovýškových frekvencí v jedné ose nejlepší možné poslechové podmínky. Hutné a přesné basy si bere na starost zcela nový basový měnič o průměru 16 cm s tuhou hliníkovou membránou.

zesilovač Bose Amplifier a reproduktory Elac Uni-Fi Reference UBR62 cena

Celkovou kvalitu zvuku zvyšuje i vnitřní masivní vyztužení ozvučnice významně snižující nežádoucí rezonance. Ve spodní části skříní jsou umístěny dopředu mířené porty basreflexu, které zajišťují optimální zvuk i při umístění reprosoustavy blízko stěny.

Reference UBR62 je zdaleka nejlepší reprosoustavou z dosavadní řady Uni-Fi. Elac, jehož nejvyšší modely stereo sad přesahují milionovou hranici nastavuje touto soustavou v dané cenové kategorii nový zvukový i estetický standard.

Cenově výhodná sada zesilovače Bose Amplifier se stereo reprosoustavou Elac Uni-Fi Reference UBR62 je k dostání na e-shopu BaSys.cz za 29 990 Kč, což představuje více než 10 000 Kč zvýhodnění oproti ceně obou samostatně prodávaných komponent.

Zdroj a foto: BaSys

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.