Výkonné SSD disky WD_BLACK SN850X NVMe a WD_Black P40 Game Drive

SSD disk WD_BLACK SN850X NVMe

Western Digital Corp. rozšiřuje produktovou řadu WD_Black pro hráče o interní SSD disk WD_BLACK SN850X NVMe a herní externí SSD disk WD_BLACK P40 Game Drive. Obě novinky jsou navrženy tak, aby zvýšily hráčům zážitek z hraní. Obohacené portfolio WD_Black nyní nabízí hráčům další možnosti, jak upgradovat herní PC nebo herní konzoli.

SSD disk WD_BLACK SN850X NVMe – optimalizovaný pro elitní hráče, kteří hledají bezkonkurenční výkon. Tento výkonný interní SSD disk PCIe® Gen4 přináší zlomové rychlosti čtení až 7 300 MB/s. Minimalizovaná latence, prediktivní načítání a adaptivní řízení teploty zajistí hráčům neuvěřitelný zážitek z hraní a přidá navíc rychle časy načítání a spouštění her a herních kapitol, plný vizuální zážitek a nekompromisní řízení zahřívání.

Ovládací panel WD_BLACK Dashboard (k dispozici ke stažení) s novým herním režimem Game Mode 2.0 (pouze u Windows®) uvolňuje potenciál růstu výkonu počítače, a hráči mohou hrát, streamovat, nahrávat a ukládat hry a dominovat při jejich hraní. Volitelný chladič (u modelů 1 TB a 2 TB) je určen pro udržení špičkového výkonu a je doplněn i RGB podsvícením pro vylepšení vzhledu každého herního stroje.

Reklama/Advertisement

Externí herní SSD disk WD_Black P40 Game Drive – vytvořený pro hráče, kteří hledají přenosné úložiště, které nabízí výkon i styl. Externí herní SSD disk WD_Black P40 Game Drive má rozhraní USB 3.2 Gen2x2 a žhavé rychlosti čtení až 2 000 MB/s. Disk je doplněn RGB podsvícením s ovládáním (pouze Windows). Ovládací panel WD_BLACK Dashboard (k dispozici ke stažení) poskytuje plné ovládání LED displeje a muže být synchronizován s mnoha stávajícími RGB ekosystémy pro nastavení, které může být personalizováno podle hráčova oblíbeného stylu. Štíhlý, kompaktní a odolný design disku předurčuje WD_Black P40 i pro hraní her na cestách.

Externí herní SSD disk WD_Black P40 Game Drive

Cena a dostupnost: 

  • SSD disk WD_BLACK SN850X NVMe bude k dostání v kapacitách 1 TB, 2 TB a 4 TB prostřednictvím vybraných prodejců, reselerů a systémových integrátorů a také na internetovém obchodě Western Digital Store od července 2022.
  • Externí herní SSD disk WD_Black P40 Game Drive bude k dostání v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB prostřednictvím vybraných prodejců, reselerů a systémových integrátorů a také na internetovém obchodě Western Digital Store od léta 2022.
  • Ceny disků nebyly výrobcem dosud zveřejněny

Zdroj a foto: Western Digital

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

Reklama/Advertisement