WD_BLACK SN770M NVMe je nový rychlý SSD disk pro přenosná herní zařízení

Western digital SSD disk herní WD_BLACK SN770M NVMe cena

Western Digital představuje nový, vysoce výkonný mobilní herní SSD disk WD_BLACK  SN770M NVMe. Bude nabízen s kapacitou od 500 GB do do 2 TB a přináší hráčům větší úložiště pro jejich oblíbená přenosná herní zařízení. 

Western digital SSD disk herní WD_BLACK SN770M NVMe cena

Data v kapse a můžete hrát kdekoliv

S cílem pomoci zákazníkům co nejlépe využít jejich kapesní přenosná herní zařízení představuje společnost Western Digital nové, prémiové, vysoce výkonné řešení M.2 2230. Značka WD_BLACK navazuje na předchozí výkonná herní úložiště a přináší SSD disk WD_BLACK SN770M NVMe.

Podle nedávné zprávy společnosti Gartner se očekává, že trh s kapesními herními konzolemi dosáhne do roku 2027 počtu 14,8 milionu. Trh s mobilními hrami neustále roste a vychází stále více titulů AAA, proto jsou vydávána a vyvíjena nová inovativní úložná řešení, která zajistí, aby mobilní hráči mohli maximálně využít své herní zážitky na cestách. 

Velké úložiště s vysokým výkonem

SSD disk WD_BLACK SN770M NVMe v malém formátu M.2 2230 poskytuje spotřebitelům možnost rozšířit interní úložiště kapesního herního počítače, aby si mohli vzít svou herní knihovnu kamkoli s sebou. Díky nabídce různých kapacit mají nyní spotřebitelé více možností, jak rozšířit své herní knihovny, a to až o 2 TB spolehlivé paměti Western Digital TLC 3D NAND.

Western digital SSD disk herní WD_BLACK SN770M NVMe cena

„S neustále se zvětšující kapacitou her se snadno stane, že se přenosné herní konzole časem zaplní novými hrami a pravidelnými aktualizacemi,“ řekl Eric Spanneut, viceprezident klientských SSD disků společnosti Western Digital. „Nový SSD disk WD_BLACK SN770M NVMe zvyšuje dostupné úložiště až na 2 TB a je speciálně navržen tak, aby zvládl špičkový výkon náročných her pro kapesní herní zařízení.“

Nový SSD disk WD_BLACK zajistí pohlcující herní zážitek také díky exkluzivním funkcím včetně PCIe® Gen 4.0, technologie Western Digital nCache™ 4.0 a podpory DirectStorage společnosti Microsoft. Jedná se o skvělou volbu pro nadstandardní vybavení kompatibilních přenosných zařízení, jako je například ASUS™ ROG Ally™, s rychlostí až 5 150 MB/s (modely 1 TB a 2 TB) pro bleskurychlé instalace her a načítání úrovní.

ROG Ally posouvá kapesní hraní do nových výšin. Herní tituly AAA dosahují velikosti přes 150 GB, takže si zahrajte více svých nejlepších her rozšířením interního úložiště pomocí WD_BLACK™ SN770M, mobilního SSD disku optimalizovaného pro hraní her pro ROG Ally,“ řekl Shawn Yen, viceprezident společnosti ASUS pro herní produkty.

Western digital SSD disk herní WD_BLACK SN770M NVMe cena

„Naše procesory řady Ryzen Z1 posouvají budoucnost přenosných her. Nejnovější SSD disky WD_BLACK SN770M NVMe budou dalším příkladem toho, jak AMD ve spolupráci s předními partnery nově definuje mobilní herní prostředí,“ řekl Renato Fragale, senior director of product management, AMD. „Společně rozšiřujeme ekosystém kapesních her tím, že vytváříme novou generaci výkonných, přenosných a cenově dostupných systémů, které poskytují výjimečný zážitek bez ohledu na to, kde hrajete.“

Western digital SSD disk herní WD_BLACK SN770M NVMe cena

Dostupnost a cena

SSD disk WD_BLACK SN770M NVMe je k dispozici v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB a vztahuje se na něj pětiletá omezená záruka společnosti Western Digital. Nyní je k dispozici k zakoupení v internetovém obchodě společnosti Western Digital a u vybraných e-shopů a prodejců za cenu od 2 334 Kč (500 GB), 3 423 Kč (1 TB) a 6 535 Kč (2 TB).  

Zdroj a foto: Western Digital

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.