Western Digital a Epic Games uvádí paměťovou kartu Fortnite SanDisk microSDXC pro Nintendo Switch

Western Digital Epic Games paměťová karta SanDisk microSDXC pro Nintendo Switch

Společnost Western Digital oznámila nové partnerství se společností Epic Games a Nintendo a přináší první, oficiálně licencovanou paměťovou kartu Fortnite SanDisk microSDXC pro Nintendo Switch.

Karta s doživotní zárukou

Exklusivní karta se značkou Fortnite je navržena tak, aby poskytla hráčům konzistentní a spolehlivé úložiště, kdykoli se dají do hraní hry Fortnite, bez ohledu na to, jakým způsobem hrají. Karta byla také testována a schválena pro použití u všech verzí Nintendo Switch. Na kartu je poskytována omezená doživotní záruka pro klid na duši všech hráčů, kteří přebírají velení ve hře.

Provedení karet je inspirováno epickými a legendárními postavami Skull Trooper (128 GB) a Cuddle Team Leader (256 GB), design karet připomíná vzácné a oblíbené outfity hry. Jako bonus, fanoušci, kteří zakoupí kartu, obdrží kód pro limitovanou grafiku Angular Flow Wrap2 a ohromí své spoluhráče.

„Epic Games jsou vedoucí společností a inovátorem v odvětví her a mají stovky milionů fanoušků po celém světě,“ říká Susan Park, viceprezidentka pro zákaznická řešení společnosti Western Digital a dodává: „Jsme nadšeni, že můžeme uzavřít partnerství s Epic Games a Nintendo, a napomoci fanouškům hry posunout herní zážitky na vyšší úroveň. Proto přinášíme komunitě hráčů Fortnite speciálně navrženou paměťovou kartu.“

Partnerství bylo realizováno ve spolupráci se společností IMG, výhradní agenturou značky Fortnite pro licencování spotřebitelských produktů.

Dostupnost a cena

Doporučená koncová cena pro paměťovou kartu SanDisk microSDXC pro Nintendo Switch je 759 Kč (128 GB) a 1 329 Kč (256 GB). Uvedené paměťové karty jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a distributorů a také přímo v internetovém obchodě Western Digital online store.

Zdroj a foto: Western Digital

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.