Western Digital nabízí externí desktopový 8TB SSD disk SanDisk Desk Drive

Western Digital externí SSD disk SanDisk Desk Drive 8 TB specifikace cena

Společnost Western Digital Corp.rozšířila portfolio své značky SanDisk o nový 8TB externí disk SanDisk® Desk Drive, který představuje dosud nejvyšší kapacitu desktopového externího SSD disku. Tato nová třída externích disků, která se vyznačuje rychlostí a spolehlivostí SSD.

Počet tvůrců digitálního obsahu roste. Od profesionálních fotografů a tvůrců videa až po technologické nadšence, ti všichni vytvářejí obrovské množství obsahu a potřebují flexibilní vysokokapacitní úložná řešení, aby toho zvládli mnohem víc a rychleji.

Tvůrcům obsahu a profesionálům v oblasti podnikání nový disk poskytuje snadný způsob, jak rychle zálohovat a zpřístupnit své fotografie, videa a soubory ve vysokém rozlišení na jediném pohodlném místě. 

Western Digital externí SSD disk SanDisk Desk Drive 8 TB specifikace cena

Klíčové vlastnosti disku SanDisk Desk Drive patří:

  • Kapacita: 4 TB a 8 TB pro archivy fotografií a videí, soubory CAD nebo 3D rendery, velké soubory vytvořené umělou inteligencí, hudební knihovny, důležité dokumenty a další.
  • Výkon: Rychlejší přístup k obsahu i v případě objemných souborů, jako jsou 8K videa, s rychlostí čtení až 1 000 MB/s1 – až 4× rychlejší než stolní HDD.
  • Zálohování: Rychlé zálohování fotografií, videí a souborů rychlostí SSD pomocí Apple Time Machine nebo automatické zálohování pomocí přiloženého zálohovacího softwaru Acronis® True Image for Western Digital, který je k dispozici po stáhnutí.
  • Design: Kompaktní, moderní styl, oceněný v roce 2024 cenou Red Dot Design Award, zvětšuje prostor na pracovním stole a působí přirozeně v jakémkoli profesionálním i domácím prostředí.  
  • Kompatibilita: Pracuje s operačním systémem Windows® nebo macOS po vybalení s formátováním exFAT pomocí dodaného kabelu USB typu C. 

Western Digital externí SSD disk SanDisk Desk Drive 8 TB specifikace cena

Dostupnost a cena

Disky SanDisk Desk Drive s kapacitou 4 TB (doporučená maloobchodní cena 10 466 Kč) a SanDisk Desk Drive s kapacitou 8 TB (doporučená maloobchodní cena 19 280 Kč), na které se vztahuje tříletá omezená záruka, jsou nyní k dispozici ke koupi v obchodě Western Digital Store a u autorizovaných prodejců, online prodejců a distributorů společnosti SanDisk.

Zdroj a foto: SanDisk 

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.