Partnerství HP a Google na projektu Starline pro lepší komunikaci na dálku

Starline projekt spolupráce HP Google HP Poly

HP navazuje partnerství se společností Google, obě společnosti budou spolupracovat na spuštění projektu Starline. Starline je průlomová komunikační technologie společnosti Google, která nabízí skutečně realistický zážitek z komunikace na dálku.

HP bude dodávat špičkové komunikační technologie pro co nejvěrnější zážitek při hybridním způsobu práce. S využitím pokroku v oblasti umělé inteligence, 3D zobrazování a dalších technologií vytvoří Starline jedinečnou, realistickou interakci, která působí více jako společné setkání v jedné místnosti než pouze jako běžný videohovor.

Konec nedostatků online komunikace

V době hybridního způsobu práce stále častěji narážíme na bariéry v online komunikaci, například chybějící řeč těla. Značnou část významů a emocí přitom sdělujeme právě prostřednictvím gestikulace a postoje. Pro autentickou komunikaci v hybridním prostředí je důležité poskytovat věrný a komplexní přenos, který bude zachycovat veškeré aspekty komunikace.

Starline projekt spolupráce HP Google HP Poly

Díky expertním znalostem v oblasti výpočetní techniky v kombinaci s investicemi do řešení pro spolupráci od společnosti Poly je společnost HP dobře vybavena k tomu, aby dodávala hardware potřebný pro tento nový a inovativní zážitek. Silná partnerství v oblasti komunikace, audiovizuálních technologií a spolupráce spolu s prodejní silou globální společnosti pomohou přinést jedinečnou zkušenost Starline více lidem po celém světě.

Zdroj a foto: HP

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.