Xiaomi Black Friday – telefony, hodinky i vysavače se slevou až 58 procent

Xiaomi Black Friday telefon hodinky vysavač cena v akci

Xiaomi v rámci akce Black Friday přichází se slevami na špičkové smartphony řady 12, Xiaomi 12X, Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro, či například mobilní telefon Redmi Note 11S a Redmi 9C. Mezi výrazně zlevněnými produkty najdete i řadu AIoT produktů, jako je robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra či chytré hodinky Redmi Watch 2 Lite.

Slevová akce s názvem Black Friday probíhá od 1. do 30. listopadu 2022 nebo do vyprodání zásob, ušetřit na vybraných produktech můžete až 5 000 Kč na vybrané produkty

Mobilní telefony až o 25 % levněji

Nejlákavějšími produkty zahrnutými v této akci jsou mobilní telefony Xiaomi 12X, Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro. Řada Xiaomi 12 umožňuje uživatelům nahrávat videa ve studiové kvalitě bez ohledu na situaci, ať už se jedná o náročné světelné podmínky nebo pohybující se objekty.

Všechny tři telefony se mohou pochlubit profesionální trojicí fotoaparátů pro všestranné fotografování. Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro disponují masivním 50Mpx hlavním širokoúhlým fotoaparátem s možností záznamu videa v rozlišení až 8K. 

Od 1. listopadu je možné si pořídit smartphone Xiaomi 12X o 25 % levněji, a to za neuvěřitelných 11 999 Kč. Xiaomi 12 zlevnilo o 5 000 Kč a je momentálně ke koupi od 14 999 Kč. Xiaomi 12 Pro je z původní ceny 27 999 Kč v rámci akce zlevněno na 22 999 Kč.

Xiaomi Black Friday telefon hodinky vysavač cena v akci

Redmi Note 11S s okouzlujícím designem, stereo reproduktory a podporou 5G připojení si bude možné od 9. listopadu pořídit za cenu od 5 299 Kč, což je sleva celých 1 200 Kč.

Za krásných 2 999 Kč bude k dispozici také mobilní telefon Redmi 9C s velkou 5 000mAh baterií.

Robotický vysavačem za super cenu

Kromě smartphonů si s výraznou slevou můžete pořídit i robotický vysavač Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro EU, který je vybaven šesti senzory schodů, plovoucím hlavním kartáčem a vysouvacím senzorem.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro EU bude zlevněn z původních 10 499 Kč na 6 999 Kč.

Xiaomi Black Friday telefon hodinky vysavač cena v akci

Na robotický vysavač Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra EU, který se aktivně vyhýbá překážkám a disponuje plně vylepšenými funkcemi sání, zametání a vytírání, se kromě slevy také vztahuje výhodná nabídka. Samotný vysavač je od 9. listopadu z původních 12 499 Kč zlevněn na 11 999 Kč. K jeho koupi však navíc získáte dokovací stanici Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Auto-empty station zcela zdarma.

Chytré hodinky i sluchátka s 50% slevou

Udělejte si radost chytrými hodinkami Xiaomi Mi Watch Lite s GPS, které zvládnou měření tepu, i monitoring spánku. Nabízí krokoměr, barometr i přehrávač hudby. Hodí se na běh na běh, cyklistiku, i plavání. Od 9. listopadu si je bude možné pořídit o 50 % levněji, tedy za 799 Kč.Xiaomi Black Friday telefon hodinky vysavač cena v akci

 

Ve stejném termínu bude v nabídce i aktuální model chytrých hodinek Redmi Watch 2 Lite, který navíc zvládne monitorovat i saturaci kyslíku v krvi. Pořídíte je za 899 Kč (původní cena 1 699 Kč).

O polovinu budou zlevněna i bezdrátová sluchátka Mi True Wireless Earphones 2S, které pořídíte za pouhých 999 Kč.

Redmi Smart Band Pro za 499 Kč

Největší sleva, 58 %, se vztahuje na chytrý náramek Redmi Smart Band Pro. Tento náramek obsahuje více než 110 cvičebních režimů pro záznam srdeční frekvence a spálených kalorií, včetně vodních, míčových a zimních sportů, tance a dalších.

Dostupnost a cena

Nabídku zlevněných produktů a další informace najdete u u vybraných obchodních partnerů, na xiaomicesko.cz a ve všech Xiaomi prodejnách.

Zdroj a foto: Xiaomi

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.