Kamera AXIS P1465-LE nabízí HDTV 1080p rozlišení a 60 snímků za vteřinu

kamera AXIS P1465-LE cena

Axis Communications představuje novou 2 MPx síťovou kameru v tzv. bullet designu, která disponuje nejnovějším SoC (systémem na čipu) společnosti Axis a jednotkou hlubokého učení (DLPU), která je připravená pro chytré aplikace s umělou inteligencí přímo v koncovém zařízení.

Jedná se o ideální volbu v široké škále dohledových situací. Kamera se dodává s už předinstalovanou funkcí AXIS Object Analytics umožňující detekci a klasifikaci osob, vozidel a typů vozidel přesně podle potřeb uživatele.

Kamera pro venkovní a vnitřní použití

Nová kamera AXIS P1465-LE nabízí vynikající kvalitu obrazu s forenzními detaily v HDTV 1080p rozlišení při rychlosti až 60 snímků za sekundu. Tato kamera je součástí nedávno aktualizované nejprodávanější řady kamer AXIS P14, které jsou navrženy nejen do vnitřních prostor, ale nabízejí kvalitní snímky také ve venkovních podmínkách.

Kamery řady P14 disponují vysokou odolností a nově díky nejnovějšímu SoC ARTPEC-8 společnosti Axis poskytují také pokročilou analytiku s integrovanou jednotkou hlubokého učení (DLPU).

Plně vybavena IP kamera AXIS P1465-LE se 2MPx rozlišením obohatila řadu P14, ve které se už nachází kamery AXIS P1467-LE s rozlišením 4K a rychlostí až 60 snímků za sekundu, nebo kamera  AXIS P1468-LE s 5MPx senzorem a rychlostí 30 snímků za sekundu.

Adaptivní pohybová expozice u nové kamery AXIS P1465-LE významně snižuje pohybové rozostření objektů a díky tomu se hodí zvláště k snímání scén s výrazným pohybem. Kamera je navíc k dispozici ve dvou variantách s možností výběru objektivů: širokoúhlý 9 mm objektiv pro přehledové záběry a 29mm objektiv ke sledování detailů na dálku.

Ochrana před povětrnostními vlivy

Díky pokročilé technologii Axis Forensic WDR je tato robustní kamera připravená k náročným venkovním instalacím, kde snímá kvalitní obraz i ve scénách obsahujících zároveň tmavé i světlé plochy. Krytí IP66/67, NEMA 4X a IK10 ji chrání před prachem, deštěm, sněhem i nárazy a odolává větru o rychlosti až 50 m/s.

kamera AXIS P1465-LE cena

Technologie Axis Lightfinder 2.0 zaručuje vynikající forenzní obraz i za slabého osvětlení a technologie Axis OptimizedIR umožňuje dohled i v naprosté tmě na vzdálenost až 40 m bez potřeby dalšího osvětlení. Kromě toho disponuje tato kamera také technologií Axis Zipstream s podporou formátů H.264 a H.265, která výrazně snižuje nároky na šířku pásma a úložiště, aniž by se snížila kvalitu obrazu. S technologií edge-to-edge a funkcí inteligentního párování lze novou kameru AXIS P1465-LE využít také k obousměrnému přenos zvuku se síťovými reproduktory Axis. 

Klíčové vlastnosti AXIS P1465-LE:

  • technologie Lightfinder 2.0, Forensic WDR a OptimizedIR;
  • pokročilá analytika s hlubokým učením (DLPU);
  • podpora pro audio a I/O konektivita;
  • vestavěné funkce kybernetické bezpečnosti;
  • vysoká odolnost před nárazy a povětrnostními vlivy.

Dostupnost a cena

Nová kamera AXIS P1465-LE bude v České republice k dispozici prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis za doporučenou cenu 18 200 Kč.

Zdroj a foto: Axis Communications.

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.