Xiaomi uvádí tablet pro zábavu Xiaomi Redmi Pad

tablet Xiaomi Redmi Pad cena

Xiaomi uvádí na trh nový tablet Xiaomi Redmi Pad s 10,61palcovým 90Hz displejem a čtyřmi reproduktory. Je prvním tabletem na světě, který získal certifikaci SGS pro nízkou únavu zraku.

Klíčem k pohlcujícímu audiovizuálnímu zážitku tabletu Redmi Pad jsou čtyři reproduktory vybavené technologií Dolby Atmos® a 90Hz obnovovací frekvence.

Zařízení s 10,61″ displejem a nižší vizuální latencí je navrženo tak, aby zvýšilo váš divácký zážitek, a je prvním tabletem na světě, který získal certifikaci SGS pro nízkou únavu zraku.

Ultraširoký fotoaparát

Kromě toho získal Redmi Pad akreditaci TÜV Rheinland s certifikací pro nízkou hladinu osvětlení, takže vaše oči jsou dobře chráněny a vy se cítíte pohodlněji i při náročném sledování.

tablet Xiaomi Redmi Pad cena

Díky 8MP 105° ultraširokoúhlému přednímu fotoaparátu a technologii FocusFrame je zařízení dokonale kalibrováno pro skupinové videohovory, aby nikdo nezůstal stranou.

Velká baterie a rychlé nabíjení

Tablet Redmi Pad disponuje baterií s kapacitou 8 000 mAh a vybaven 22,5W nabíječkou v balení podporující 18W rychlé nabíjení, což zaručuje nekonečnou zábavu při herním maratonu, sledování filmů nebo i několikahodinovém fotografování.

tablet Xiaomi Redmi Pad cena

Dostupnost a cena

Xiaomi Redmi Pad bude k dispozici ve dvou verzích. Verze 3 GB + 64 GB je k dispozici za 5 999 Kč a 4 GB + 128 GB za 6 499 Kč.

Zdroj a foto: Xiaomi

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.