Chytrý náramek Xiaomi Smart Band 7 Pro nabízí přes 110 režimů a 150 ciferníků

chytrý náramek Xiaomi SmartBand 7 Pro cena

Chytrý náramek Xiaomi Smart Band 7 Pro je vybaven 1,64″ obdélníkovým AMOLED displejem s vysokým rozlišením, který díky zvětšené zobrazovací ploše a funkci automatického jasu zpříjemní každému náročnému uživateli sledování, aniž by přitom utrpěly estetické detaily.

Xiaomi Smart Band 7 Pro nabízí více než 110 sportovních režimů, od monitorování spánku až po sledování sportovních aktivit, které mohou splnit konkrétní potřeby uživatele.

Novinkou v oblíbené řadě chytrých náramků je vestavěný systém GNSS, který umožňuje rychlejší určení polohy a přesnější sledování trasy, což z něj činí ideální výbavu pro všechny sportovní nadšence na cestách.

Toto zařízení se vyznačuje odolností 5ATM a výdrží baterie dosahující až 12 dní. Navíc s ním můžete přijmout jakýkoli hovor a zprávu kdykoli a kdekoli.

Zvolte si svůj styl

Co se týče designu, náramek má na výběr z více než 150 ciferníků v aplikaci, 2 barvy řemínků s 8 různými variantami řemínku.

chytrý náramek Xiaomi SmartBand 7 Pro cena

Tento dobře propracovaný náramek slouží jako „povinný“ doplněk šatníku každého módního nadšence, který chce doplnit ostrý pracovní vzhled, vyrazit na večerní večírek nebo vypadat skvěle na výletě.  

chytrý náramek Xiaomi SmartBand 7 Pro cena

Dostupnost a cena

Xiaomi Smart Band 7 Pro je k dispozici v prodeji od 2 499 Kč prostřednictvím oficiálních kanálů společnosti Xiaomi. 

Zdroj a foto: Xiaomi

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.