Zajímavá outdoorová powerbanka LAMAX Journey 26800mAh

outdorová powerbanka Lamax Journey 26800mAh

LAMAX představil outdoorovou powerbanku LAMAX Journey 26 800mAh s kapacitou 26 800mAh, která je vybavena svítilnou, bezdrátovým nabíjením a solárním panelem.

Do přírody i do města

Outdoorová powerbanka je určena cestovatelům, dobrodruhům, ale i městským typům. Dokáže nabít mobilní telefon, chytré hodinky, fotoaparát či akční kameru, elektronickou čtečku i čelovou svítilnu.

Powerbanka má kapacitu 26 800mAh a pyšní se výkonem 20 W. Mobilní telefon dobiješ do plna za hodinu a půl. Poloviční výkon 10 W  zajišťuje bezdrátové nabíjení. Stačí stisknout tlačítko a telefon položit na nabíječku.

LAMAX Journey 26 800mAh nabízí 4 výstupy v kombinaci USB-A a USB-C. Rychlostí nabíjení powerbanka nedisponuje jen směrem ven, ale rychle se prostřednictvím USB-C nebo Micro USB se dokáže nabít sama. 

Zajímavé funkce

Kromě rychlosti nabíjení uživatelé outdoorové powerbanky LAMAX Journey 26800mAh ocení i další funkce. Vestavěná svítilna s výdrží až 48 hodin posvítí na cestu v přírodě, v tmavých městských uličkách nebo ve stanu. Je možné vybrat ze čtyř režimů svícení: silné, slabé, SOS a rychlé blikání.

outdorová powerbanka Lamax Journey 26800mAh

V balení powerbanky je také karabina, kterou lze powerbanku snadno zavěsít. Třeba na batoh, kde je možné ji díky solárnímu panelu průběžně dobíjet. Powerbanka je voděodolná, déšť jí proto nijak neublíží.

outdorová powerbanka Lamax Journey 26800mAh

Dostupnost a cena

Powebanka LAMAX Journey 26800mAh je k dostání za 1 490 Kč, například na www.lamaxshop.cz

Zdroj a foto: Lamax

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.