Tesla Smart Pet Feeder Nutri Spin nakrmí domácí mazlíčky

chytré krmítko Tesla Smart Feeder Nutri Spin

Společnost Witty uvedla na trh nové chytré krmítko Tesla Smart Pet Feeder Nutri Spin. Je ovládané prostřednictvím mobilního telefonu, může obsahovat až šest porcí krmiva, automaticky dávkovaného ve zvolených intervalech. Oproti stávajícími Pet Feederu je tato varianta kompaktnější. Novinka už je v prodeji.

Chytré krmítko Tesla Smart Pet Feeder Nutri Spin doplňuje řadu produktů určených chovatelům psů, koček nebo akvarijních rybiček. Řada kromě krmítek zahrnuje také chytré fontány, hračky a kočičí záchod.

chytré krmítko Tesla Smart Feeder Nutri Spin

Tesla Smart Pet Feeder Nutri Spin je kompaktní zařízení s elegantním designem, do kterého lze kočkám a menším psům připravit až šest porcí libovolného druhu granulovaného krmiva. V nastavených časech se kulatý kryt krmítka pootočí, a zpřístupní tak připravenou dávku krmení. Kapacita zásobníku umožňuje naplánovat krmení domácího mazlíčka až na několik dní dopředu.

Ovládání tlačítky i mobilním telefonem

Chytré krmítko Tesla Smart Pet Feeder Nutri Spin se jednoduše ovládá prostřednictvím displeje a tlačítek na horním krytu nebo prostřednictvím aplikace Tesla Smart v chytrém telefonu kdekoliv z domácnosti, kde dosáhne signál Bluetooth.

chytré krmítko Tesla Smart Feeder Nutri Spin

Aplikace je v českém jazyce a je dostupná pro iOS i Android. Stačí, aby mělo krmítko v zásobníku dostatečné množství nasypaných granulí a po naplánování dávkování se o krmítko již nějakou dobu nemusíte starat.

Napájení ze zásuvky i z baterie

Krmítko je napájené z elektrické zásuvky, ale díky záložním bateriím se o přísun potravy kočkám a psům spolehlivě postará i v případě výpadku proudu. Domácímu mazlíčkovi nehrozí ani zranění, krmítko má totiž pojistku proti přiskřípnutí zvířete otočným krytem. Díky promyšlenému designu se také snadno doplňuje i čistí.

chytré krmítko Tesla Smart Feeder Nutri Spin

Technické specifikace  

FunkceNaprogramování času krmení, zásoba 6 porcí krmiva libovolného typu
NapájeníDC, 5 V, 1 A, záložní baterie
Objem zásobníku na krmivo170 ml
Bezdrátové připojeníBluetooth
AplikaceTesla Smart pro Google Android a Apple iOS
Rrozměry a hmotnost 320 × 320 × 83 mm, 1 134 g
Doporučená cena1 499 Kč

Dostupnost a cena

Chytrý dávkovač krmení Tesla Smart Pet Feeder Nutri Spin je dostupné na e-shopu Tesla Smart nebo u partnerů Alza.cz, CZC.cz, Mall.cz, Pet center, Planeo a Smarty za doporučenou cenu 1 499 Kč.

Zdroj a foto: Tesla Smart / Witty

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.