Zastřihovač vousů Remington MB450 s USB napájením

Zastřihovač na vousy Remington MB450 umožňuje snadné nabíjení, které ocení většina mužů. Zařízení disponuje miniUSB konektorem, který slouží pro nabíjení. Zastřihovač tak snadno nabijete např. i na cestách bez nutnosti brát s sebou přiloženou USB nabíječku.

Pokud dáváte přednost elegantnímu strništi na tváři nebo na hlavě a nechcete do cestovního zavazadla balit zbytečně mnoho napájecích adaptérů, vystačíte si s napájením USB z přenosného počítače. Samotný zastřihovač Remington MB450 disponuje titanovými čepelkami, které nabízí nejen dlouho životnost, ale také prakticky nulovou možnost alergické reakce. Posuvným jezdcem lze nastavit 9 délek střihu (1,5 – 18 mm) a nechybí ani indikátor zvoleného délky (1-9). Pro detailní zastřihování lze nástavec sundat a využít také výklopného minizastřihovače pro detailní tvarování bradky.

Uživatel ocení pogumovaný kryt, díky kterému zařízení dobře drží v ruce. Zajímavou funkcí je také „Eko“ nastavení – otočný kolečkem lze nastavit rychlo práce resp. výkon zastřihování podle typu vašich vousů. V balení nechybí ani skladovací vak. Remington MB450 je v prodeji za doporučenou cenu 1 499 Kč.

Reklama/Advertisement

Zdroj: Remington

Reklama/Advertisement