Reklama/Advertisement

Nové Blu-ray přehrávače Panasonic DMP-BD85, BD65 a BD45

Blu-ray přehrávače Panasonic DMP-BD85, BD65 a BD45 přinášejí obraz a zvuk hodný kinosálu, ale i neocenitelnou funkci Quick Start, díky které vás od oblíbených filmů dělí jen desetiny sekundy.

 

O kvalitní obraz se stará PHL Reference Chroma Processor Plus. Jeho úkolem je precizní zpracování jednotlivých pixelů videosignálu ve vertikálním směru. V porovnání s konvenčními technologiemi dokáže reprodukovat data s dvojnásobnou přesností a výsledkem je věrné a ostré podání barev. Velkou předností trojice nových modelů je režim rychlého spuštění. v režimu Quick Start načte Blu-ray přehrávač disk za 0,5 sekundy. Nechybí ani funkce VIERA Link, díky které lze obsluhovat přehrávač pomocí dálkového ovládače televizoru Panasonic VIERA.

Charakteristika modelu DMP- BD85:

Nejvyšší model nové řady DMP-BD85 využívá technologie Adaptive High Precision 4:4:4 a P4HD, poskytuje kvalitní obraz nejen u Blu-ray disků, ale zlepšuje kvalitu i u DVD filmů. Potenciál zvuku Blu-ray záznamu vynikne díky zdokonalené technologii HDMI Jitter Purifier, případně s využitím simulace elektronkového zvuku (Digital Tube Sound). K dispozici jsou tři různé typy elektronkového podání s odlišným charakterem. K dispozici je i 7.1kanálový analogový audio výstup s novým typem 192kHz D/A převodníku. Blu-ray přehrávač má také HD audiodekodér kompatibilní se všemi nejnovějšími zvukovými formáty pro 7.1kanálový prostorový zvuk.

Charakteristika modelu DMP- BD65:

Model DMP-BD65 disponuje všemi základními funkcemi a technologiemi, je vybaven HD dekodérem nejnovějších zvukových formátů pro 7.1kanálový prostorový zvuk. Po dokoupení adaptéru DY-WL10 je možné ho bezdrátově připojit k domácí síti LAN, a sdílet tak záznamy ve formátu AVCHD, WMV, DivX a JPEG nebo AVCHD soubory a programy nahrané na pevném disku HD rekordéru DIGA.

Charakteristika modelu DMP- BD45:

Tento základní model je určený pro ty, kteří nevyžadují široké možnosti propojení, ale potrpí si na kvalitní obraz a zvuk. Podobně jako BD65 i tento Blu-ray přehrávač je vybavený technologií High Precision 4:4:4. Součástí výbavy je i slot pro SD kartu a USB vstup, díky kterým si na obrazovce televizoru můžete prohlížet oblíbené fotografie a videa natočené HD videokamerami.

Blu-ray přehrávače Panasonic DMP-BD85, DMP-BD65 a DMP-BD45 jsou v prodeji od března za doporučenou maloobchodní cenu 7 995 Kč/ 5 195 Kč / 4 595 Kč.

Zdroj: Panasonic

You must be logged in to post a comment Login