Reklama/Advertisement

Sedm nových černobílých modelů Xerox WorkCentre 57xx

Sedm nových černobílých multifunkčních zařízení Xerox WorkCentre 57xx zpracuje vše od obecných kancelářských dokumentů až po tiskové úlohy ve vysokých objemech a obsahuje funkce, které pomáhají uchovat obchodní informace v bezpečí.

Uvedením linie WorkCentre 5700 Xerox aktualizuje svoji řadu černobílých multifunkčních zařízení a navíc přidává i barvu. Při rychlosti tisku až 90 stránek za minutu mohou multifunkční zařízení:

  • tisknout, kopírovat, skenovat a faxovat souběžně bez přerušení;
  • barevně skenovat dokumenty;
  • pomocí funkce Print Around přecházet na další úlohu, pokud je první úloha ve frontě pozdržena kvůli nedostatku zdrojů.

Řada WorkCentre 5700 obsahuje pokročilé bezpečnostní funkce, včetně plné podpory standardu sítí IPv6, funkce Image Overwrite, izolace faxu pro zabránění neoprávněného přístupu k datům; a síťové autorizace pro omezení přístupu ke skenování, e-mailu a síťovému faxování.

Díky robustní standardní konfiguraci a velkému množství volitelných funkcí pomáhá nová řada Xerox WorkCentre 5700 firmám všech velikostí zvýšit produktivitu, snížit náklady a zabezpečit klíčové obchodní informace. Robustní tiskový systém, uživatelsky vyměnitelné položky spotřebního materiálu a vysoká kapacita zásobníků papíru dále zvyšují výkon zařízení. Řada WorkCentre 5700 je postavená na platformě Extensible Interface Platform (EIP) společnosti Xerox, kterou lze použít pro podporu specifických pracovních postupů a aplikací.

Řada WorkCentre 5700 je již nyní v České republice dostupná za cenu začínající na 98.500,- Kč bez DPH (platí pro model 5735).

Zdroj: Xerox

You must be logged in to post a comment Login