Acer All-in-one počítače a notebooky Aspire a reproduktor Halo Swing

All-in-one Acer Aspire S, notebook Acer Aspire 5, reproduktor Acer Halo Swing cena

Acer uvedl inovované All-in-one počítače Aspire S s 27″ a 32″ úhlopříčkou, notebooky Aspire 3 a Aspire 5 a přenosný chytrý reproduktor Acer Halo Swing.

Inovované modely svých all-in-one počítačů a notebooků Aspire, které jsou navrženy tak, aby podporovaly každodenní potřeby rodin v oblasti produktivity a zábavy a zároveň dodaly domácímu prostředí styl.

Elegantní all-in-one počítače Acer Aspire S jsou k dispozici ve 27″ a 32″ modelech a vybaveny až nejnovějšími procesory Intel Core™ 13. generace a operačním systémem Windows 11 pro snadnou práci na počítači.

Notebooky řady Aspire 5, které poskytují efektivitu a spolehlivost pro uživatele pracující z domova na více úlohách, jsou vybaveny nejnovějšími procesory Intel Core 13. generace a grafickými procesory NVIDIA GeForce RTX, zatímco lehké notebooky řady Aspire 3 poskytují výkon připravený k běžnému používání.

Společnost Acer také představila nejnovějšího člena své rodiny chytrých reproduktorů, a to model Acer Halo Swing Smart Speaker s funkcí Google Assistant, DTS Sound™ a s LED displejem. Poskytuje uživatelům kvalitní zvuk a oslnivé světelné efekty všude, kam se vydají. 

All-in-one počítače Acer Aspire řady S

All-in-one počítače Acer Aspire S poskytují uživatelům pracovní prostor, který mohou využívat v pohodlí domova. 32″ verze je navržena tak, aby podporovala každodenní nároky rodin na výpočetní techniku a zábavu a je vybavena desktopovými procesory Intel Core i7-13700 až 13. generace a grafikou Intel Arc™ řady A, zatímco 27″ model je poháněn nejnovějšími procesory Intel Core i5 a i7 12. generace a grafikou Intel Iris Xe. Poskytuje tak vynikající výkon pro multitasking tam, kde je to nejvíce potřeba.

All-in-One Acer Aspire S27 cena

Počítač typu „vše v jednom“ se může pochlubit také elegantním hliníkovým tělem s pečlivě navrženým ergonomickým naklápěcím displejem, který zajišťuje pohodlné sledování při práci nebo surfování na webu.

All-in-one počítače Acer Aspire S uživatelům nabízí také audiovizuální zážitky. Displeje s rozlišením WQHD a téměř bezrámečkovou konstrukcí se mohou pochlubit ostrým a brilantním obrazem, zatímco dvojice reproduktorů produkuje podmanivý zvuk s technologií DTS Surround sound. Videohovory a tvorba obsahu jsou nyní hračkou díky magneticky připevnitelné webové kameře s rozlišením 1080p FHD a volitelné webkameře s rozlišením 1440p QHD s příslušenstvím, jako je kruhové světlo.

All-in-One Acer Aspire S32cena

Díky softwaru Acer EyeSense™ pro rozpoznávání obličeje a čtečce otisků prstů Windows Hello mohou uživatelé využívat biometrické zabezpečení bez zadávání hesla pro snadnější přístup k zařízením se systémem Windows 11. All-in-one počítače Acer Aspire S jsou navíc vybaveny velkorysým počtem portů a možnostmi připojení a implementují technologii Wi-Fi 6E, přičemž využívají sedm dalších 160MHz kanálů pro třikrát rychlejší připojení k místním sítím.

Notebooky Acer Aspire 5

Nové modely Acer Aspire 5 jsou vybaveny výkonnými procesory Intel Core 13. generace a grafickými procesory až NVIDIA GeForce RTX 2050 s pokročilou technologií AI pro ray tracing, takže jsou ideální volbou pro uživatele, kteří vyžadují vysoký výkon a všestrannost. Jako dobře vybavené domácí notebooky jsou modely Aspire 5 také osazeny až 32 GB paměti DDR4 a až 1 TB SSD M.2.

Blogeři, fotografové a studenti tak mají k dispozici základní nástroje, které jim umožní dělat velké věci a vyjádřit své vášně prostřednictvím spousty aplikací spuštěných najednou. Všechen tento výkon se skrývá v hliníkovém těle, které je k dispozici v několika úžasných barevných provedeních.

notebook Acer Aspire 5 cena

Uživatelé mají k dispozici jasný a ostrý obraz díky ohromující displeji. 15,6″ notebook má displej s rozlišením QHD a poměrem stran 16:9, zatímco 14″ verze má displej s rozlišením Full HD, poměrem stran 16:10, úzkými rámečky a širokými pozorovacími úhly. Zážitek je ještě umocněn tím, že jsou notebooky vybaveny sadou vizuálních technologií Acer pro dynamickou optimalizaci barev.

Aspire 5 je také skvělou volbou pro streamery a uživatele, kteří neustále sledují video. Jeho webová kamera s rozlišením 1080p FHD a s digitálními mikrofony využívá technologie Acer Temporal Noise Reduction (TNR) a Acer PurifiedVoice™ pro vysoce kvalitní přenos obrazu a čistý zvukový výstup při streamování nebo konferenčních hovorech.

notebook Acer Aspire 5 cena

Navíc zůstávají notebooky Aspire 5 chladné uvnitř i venku díky chlazení TwinAir Cooling a klávesnici s přívodem vzduchu, která zlepšuje tepelnou kapacitu a odvádí více tepla. Jsou také vybaveny širokou škálou portů pro připojení nebo nabíjení zařízení, portem USB typu C s rozhraním Thunderbolt™ 4 a kompletní funkcionalitou, Wi-Fi 6E a HDMI 2.1 pro více možností při streamování nebo sdílení souborů. 

Notebooky Acer Aspire 3

Notebooky řady Acer Aspire 3 jsou cenově dostupné snadno ovladatelné notebooky, které jsou určeny pro praktické víceúčelové funkce a vyhovují všem členům rodiny. Notebooky pro domácnosti jsou vždy připraveny k práci díky novým procesorům řady Intel Core™ i3-N, abyste z práce, studia nebo zábavy vytěžili více.

notebook Acer Aspire 3 cena

Vylepšené chlazení, jehož přínosem je vyšší výkon a produktivita, představuje o 40 % větší plochu ventilátoru a o dalších 17 % větší tepelnou kapacitu pro optimalizované proudění vzduchu a chladnější vnitřní komponenty, což umožňuje delší a efektivnější používání bez připojení k síti.

notebook Acer Aspire 3 cena

Řada Aspire 3 byla záměrně navržena tak, aby byla lehčí a tenčí, váží pouhých 1,6 kg a má elegantní kovový kryt o tloušťce 18,9 mm dostupný v řadě zářivých barev. Díky displeji s rozlišením Full HD 1080p si členové rodin při surfování nebo streamování filmů vychutnají ostrý a detailní obraz, zatímco technologie Acer BlueLightShield™ snižuje vyzařování modrého světla, aby se minimalizovalo namáhání zraku. Všechny modely jsou také vybaveny portem USB-C, porty HDMI 2.1 a Wi-Fi 6E, které poskytují rozšířené funkce pro základní konektivitu celé rodiny.

Přenosný chytrý reproduktor Acer Halo Swing

Přenosný chytrý reproduktor Acer Halo Swing Smart Speaker (Halo SPK 5100G) je nejnovějším členem rodiny chytrých reproduktorů Acer a přináší křišťálově čistý zvuk a interaktivní LED displej. Je vybaven technologií DTS Sound vylepšující zvuk včetně hlubší tónů a má reaktivní základnu s RGB osvětlením, která se při přehrávání přizpůsobuje různým hudebním žánrům.

přenosný reproduktor Acer Halo Swing cena

Nejnovější chytrý reproduktor Acer také poskytuje větší pohodlí a mimořádně citlivé ovládání zařízení pro více uživatelů najednou. Panel reproduktoru s bodovým LED displejem umožňuje uživatelům kontrolovat přizpůsobitelné aktualizace, například poštu, kalendáře, upomínky a zprávy.

přenosný reproduktor Acer Halo Swing cena

Navíc je chytrý reproduktor Acer Halo Swing vybaven voděodolností se stupněm krytí IPX5, stylovou koženou rukojetí a funkcí inteligentního přepínání spojení podporující bezdrátové streamování přes Bluetooth 5.2 nebo možnost vstupu do portu aux-in, díky čemuž je mezi přenosnými audiozařízeními vynikající volbou. 

Dostupnost a cena

  • 27″ Aspire S (S27-1755) bude v oblasti EMEA k dispozici v lednu za cenu od 1 199 € (cca 28 950 Kč).
  • 32″ Aspire S (S32-1856) bude v oblasti EMEA k dispozici v červnu za cenu od 1 799 € (cca 43 450 Kč).
  • 14″ Aspire 3 (A314-23P) bude v oblasti EMEA k dispozici v lednu za cenu od 549 € (cca 13 250 Kč).
  • 15,6″ Aspire 3 (A315-510P) bude v oblasti EMEA k dispozici v lednu za cenu od 499 € (cca 12 050 Kč).
  • 17,3″ Aspire 3 (A317-55P) bude v oblasti EMEA k dispozici v únoru za cenu od 599 € (cca 14 450 Kč).
  • 14″ Aspire 5 (A514-56P) bude v oblasti EMEA k dispozici v březnu za cenu od 799 € (cca 19 300 Kč).
  • 15,6″ Aspire 5 (A515-58P) bude v oblasti EMEA k dispozici v březnu za cenu od 799 € (cca 19 300 Kč).
  • 17,3″ Aspire 5 (A517-58M) bude k dispozici v Severní Americe v květnu za cenu od 699,99 $ (cca 16 900 Kč).

Zdroj a foto: Acer

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.