Antibakteriální USB 3.0 flash disk GOODRAM UME CARE s kapacitou 16 až 128 GB

USB flash disk GoodRam UME3 CARE, antibakteriální, přenosný

Wilk Elektronik SA představuje antibakteriální USB disk s názvem GoodRam UME3 CARE, jehož velkou předností je rychlý přenos dat a ochrana proti mikrobům. Jde o moderní USB disk s dlouhou životností, s kapacitou až 128 GB a rychlostním rozhraním USB 3.0

Disk se hodí se tak nejen do kancelářských prostor, ale i tam, kde je čistota prostředí velkou prioritou. Goodram UME CARE byl vytvořen pro ty, pro které je důležitá bezpečnost a hygiena, zejména v kancelářských prostorách. Díky technologii Biomaster obsahuje pouzdro výrobku ionty stříbra s baktericidními vlastnostmi. V důsledku toho je výrobek po celou dobu používání zcela chráněn před bakteriemi. Antibakteriální vlastnosti UME CARE byly zaručeny laboratorními testy. Po 24 hodinách je redukce mikroorganismů na povrchu UME CARE až 99 %.

Až 128 GB a rychlé čtení i zápis

USB flash disk UME3 CARE je k dispozici v kapacitách 16, 32, 64 a 128 GB. Použité komponenty umožňují dosáhnout rychlosti čtení až 60 MB/s a zápisu až 20 MB/s. Stejně jako na všechny ostatní USB flash disky GOODRAM se na UME3 CARE vztahuje doživotní záruka výrobce.

Odolnost proti stříkající vodě a kompatibilita s nejnovějšími OS

Jde o nejnovější model řady UME3 USB z dílny známé značky GoodRam, která kromě zmíněných hygienických vlastností je i voděodolná (odolnost proti stříkající vodě), při běžném používání je velmi odolná a má vysokou životnost nejen díky zvolenému pouzdru, ale i díky použitým elektronickým komponentům, proto na ni GoodRam dává doživotní záruku. Je rovněž kompatibilní s OS Windows, MacOS i Linux.

Plastické pouzdro krytky umožňuje jednoduché sundání, i když má uživatel např. mokré ruce. Zdířka na poutko zároveň umožňuje USB disk nosit i jako klíčenku.

Technologie BIOMASTER

 • Prokazatelně potlačuje růst mikrobů až z 99,99 %.
 • Je založena na technologii iontů stříbra, která je uznávaná již po staletí a nemá žádné škodlivé účinky.
 • Byla mnohokrát testována, a to i podle norem ISO.
 • Biomaster je účinný po celou zamýšlenou dobu životnosti výrobku, do kterého je přidán. Je zabudovaný a neodbourává se ani nevyplavuje.
 • Germicid je bez zápachu a není vidět. Neovlivňuje výrobek žádným viditelným způsobem, kromě toho, že jej činí antibakteriálním.
 • Polymer ošetřený přípravkem Biomaster lze účinně recyklovat bez jakýchkoli komplikací.

Nejvyšší kvalita a doživotní záruka

Všechny USB flash disky GOODRAM jsou vyráběny v Polsku, blízko českých hranic, a to pouze z pečlivě vybíraných komponent. Předtím, než se vydají na cestu do maloobchodních prodejen, procházejí několikastupňovými testy kvality. Oddělení kontroly kvality zajišťuje, že každý USB je dokonale připraven na dlouholeté používání, a proto našim uživatelům garantujeme doživotní záruku.

USB flash disk GoodRam UME3 CARE, antibakteriální, přenosný

Kompatibilní s operačními systémy:

 • Windows 2000 SP4 – a vyšší,
 • MacOS 10.5.x – a vyšší,
 • Linux v.2.6.x – a vyšší.

Ostatní parametry:

 • Voděodolná.
 • Oko na poutko.
 • Antibakteriální, bez zápachu, recyklovatelná.
 • Kompatibilita i s rozhraními USB 3.1, 3.0, 2.0, 1.1.

Dostupnost a cena

Nové disky GOODRAM UME3 CARE jsou již k dispozici u českých prodejců elektroniky. Cena 16GB modelu se pohybuje kolem 140 Kč, disk s kapacitou 64 GB je nabízen za 220 Kč a 128GB variantu je možné zakoupit za 296 Kč.

Zdroj a foto: GOODRAM

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.